Polskie Radio
Section05
Beata Mazurek

B. Mazurek: jedynym programem KE w kampanii była krytyka PiS

- Jedynym programem Koalicji Europejskiej w wyborach do PE była krytyka PiS i koncentrowanie się na atakach na całą formację lub na atakach personalnych - oceniła wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek (PiS), pytana, co zawiodło w kampanii KE, że uzyskała wynik poniżej oczekiwań.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Prawo i Sprawiedliwość Beata Mazurek Koalicja Europejska Mateusz Morawiecki

PiS odpowiada Grzegorzowi Schetynie ws. pomocy dla powodzian

- Przygotujemy akcję solidarnościową polskich miast i województw, żeby pomóc samorządom, które ucierpiały w powodzi - zapowiedział Grzegorz Schetyna. Słowa lidera Platformy Obywatelskiej skomentowali politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy przypomnieli, iż wcześniej porównał on do "kabaretu" zaangażowanie osób pełniących funkcje publiczne w walkę z żywiołem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Grzegorz Schetyna Beata Mazurek powódź

Rzeczniczka PiS o zachowaniu opozycji: chcieli nie dopuścić do zaostrzenia kar

"Celem awantur wywołanych w Sejmie przez opozycję było niedopuszczenie do uchwalenia zmian w Kodeksie karnym, zaostrzających kary dla pedofilów. Opozycja nie wzięła udziału w uchwaleniu ustawy, która wzmocni ochronę dzieci, występując tym samym w interesie pseudoelit, które opozycję popierają" - stwierdziła rzeczniczka PiS Beata Mazurek we wpisie na Twitterze.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Beata Mazurek pedofilia Sejm polityka

Konwencja PiS w Bydgoszczy. "Polskość to wolność, solidarność i normalność"

W bydgoskim Kinoteatrze Adria zakończyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości. Jako pierwszy głos zabrał prezes partii Jarosław Kaczyński, następnie wystąpił Mateusz Morawiecki. - Musimy budować normalne państwo, a to oznacza państwo sprawiedliwe i równe dla wszystkich - mówił premier.
Zobacz więcej na temat:  konwencja PiS konwencja PiS w Bydgoszczy Beata Mazurek Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Mateusz Morawiecki POLSKA

Dziś konwencja PiS w Bydgoszczy. Przemówią prezes i premier

W Bydgoszczy odbędzie się dziś (godz.10.00) konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości. Podczas wydarzenia głos zabiorą między innymi prezes partii Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. Lider ugrupowania i szef rządu spotkają się z wyborcami również jutro - w Szczecinie. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA konwencja PiS konwencja PiS w Szczecinie konwencja PiS w Bydgoszczy Beata Mazurek Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość