X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Bartłomiej Sienkiewicz

Kulisy kariery byłego szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza

Bartłomiej Sienkiewicz to były minister spraw wewnętrznych w rządzie PO-PSL. Swoje stanowisko stracił po tym, jak media ujawniły nagrania taśm z afery podsłuchowej. O politycznej i biznesowej karierze byłego funkcjonariusza Urzędu Ochrony Państwa mówiła w audycji "Kulisy spraw" w Polskim Radiu 24 Barbara Burdzy, publicystka "Fakt”, autorka wielu publikacji na temat działalności Bartłomieja Sienkiewicza.
Zobacz więcej na temat:  Polityka PR24 Rafał Dutkiewicz PKN Orlen Bartłomiej Sienkiewicz

"Ujawnienie afery podsłuchowej było moim obowiązkiem"

– W momencie, w którym usłyszałem, co jest przedmiotem dyskusji nie miałem wątpliwości, że należy to opublikować i opinia publiczna musi dowiedzieć się o tym, jak te wszystkie rzeczy wyglądają od kuchni – o aferze podsłuchowej w audycji Kulisy Spraw mówił Piotr Nisztor, który jako pierwszy dotarł do taśm z warszawskich restauracji.
Zobacz więcej na temat:  afera taśmowa Marek Belka Bartłomiej Sienkiewicz afera podsłuchowa NBP

CBA dementuje rewelacje tygodnika "Do Rzeczy"

- Stanowczo oświadczam, że sugerowanie jakoby szef CBA Paweł Wojtunik powiedział, że policja na zlecenie ówczesnego ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza miała podpalić budkę przy ambasadzie jest niedorzecznością, nadużyciem, nieprawdziwym twierdzeniem i sprawia wrażenie celowej manipulacji - powiedział rzecznik Centralnego Biura Antykorupcyjnego Jacek Dobrzyński.
Zobacz więcej na temat:  afera taśmowa Bartłomiej Sienkiewicz CBA Elżbieta Bieńkowska Paweł Wojtunik

Premier czeka na wyjaśnienia szefa CBA

- Paweł Wojtunik sam musi odpowiedzieć na pytanie, jaką ma wiedzę i dlaczego wygłosił takie, a nie inne słowa. Czekam na taką wypowiedź Pawła Wojtunika - oświadczyła premier Ewa Kopacz. W ten sposób szefowa rządu skomentowała najnowsze rewelacje tygodnika "Do Rzeczy", który ujawnił podsłuchaną rozmowę szefa CBA z Elżbietą Bieńkowską.
Zobacz więcej na temat:  afera taśmowa Bartłomiej Sienkiewicz CBA Elżbieta Bieńkowska Ewa Kopacz Paweł Wojtunik

Wojciech Czuchnowski o inwigilacji szefów CBA, ABW, SKW i BOR

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wdrożyła z urzędu postępowanie sprawdzające w opisanej przez „Gazetę Wyborczą” sprawie tajnej grupy w MSW i w policji. – Bartłomiej Sienkiewicz zaprzecza, jakoby miał cokolwiek wspólnego z nielegalnymi działaniami wobec poszczególnych osób – powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Czuchnowski, autor artykułu.
Zobacz więcej na temat:  afera podsłuchowa Bartłomiej Sienkiewicz polityka