Polskie Radio
Section05
Bartłomiej Sienkiewicz

"Czy pił pan alkohol"? Bartłomiej Sienkiewicz odpowiedział na pytania dziennikarzy

- Jeśli PiS sądzi, że moje potknięcie przykryje potknięcia rządu, to się grubo myli, trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że się toczy kampania przeciwko opozycji - powiedział w Sejmie poseł KO Bartłomiej Sienkiewicz. Polityk po głosowaniach odpowiadał na pytania dziennikarzy. Jedno z nich dotyczyło właśnie ewentualnego spożycia alkoholu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Bartłomiej Sienkiewicz Sejm

Sienkiewicz pod wpływem alkoholu w Sejmie? Budka tłumaczy kolegę z ław poselskich

- Sienkiewicz podszedł do mnie prosić o rozmowę dotyczącą tego, co dzieje się przeciwko rodzinie Brejzów, te fake SMS-y, który wypływają i telefony podające się za Dorotę. Byliśmy porozmawiać - oświadczył Borys Budka dopytywany w Radiu ZET o dziwne zachowanie Bartłomieja Sienkiewicza.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Borys Budka Bartłomiej Sienkiewicz Sejm polityka alkohol

Poseł opozycji pijany na posiedzeniu Sejmu? "Chyba trzeba alkomat na salę"

Podczas obrad Sejmu nad wnioskiem o wotum nieufności wobec ministra sportu Kamila Bortniczuka doszło do incydentu. Salę opuścił poseł KO Bartłomiej Sienkiewicz, któremu w drodze do wyjścia asystował Borys Budka. - Panie marszałku, chyba trzeba alkomat na salę - zwrócił się z mównicy sejmowej do Ryszarda Terleckiego Dariusz Olszewski (PiS).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm koalicja obywatelska Bartłomiej Sienkiewicz alkohol

"Nie mam powodu, by rozmawiać z juhasem". Skandaliczna odpowiedź polityka KO na pytanie dziennikarza TVP Info

- Proszę wybaczyć, ale mówiąc trochę po góralsku, za dwa dni będziemy rozmawiać z gazdą, więc nie mam powodu, by rozmawiać z juhasem - powiedział były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz, w odpowiedzi na pytanie dziennikarza TVP Info o plany opozycji dot. działania na polsko-białoruskiej granicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radosław Sikorski Tomasz Siemoniak Bartłomiej Sienkiewicz polityka Platforma Obywatelska koalicja obywatelska

"Opowieści jak to Niemcy pozbyli się nacjonalizmu są g.... warte". Zaskakujące słowa posła Koalicji Obywatelskiej

"Może tego nie wypada powiedzieć, bo będę podejrzewany o najgorsze rzeczy, ale muszę: niemiecka histeria, że obcokrajowiec pobije rekord bramek niemieckiego piłkarza pokazuje, że te opowieści jak to Niemcy pozbyli się nacjonalizmu są g.... warte" - napisał na Twitterze poseł Koalicji Obywatelskiej Bartłomiej Sienkiewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Bundesliga Bartłomiej Sienkiewicz Robert Lewandowski Piłka nożna SPORT Bayern Monachium

"To nie jest bluźnierstwo". Były minister w rządzie PO-PSL broni symbolu Strajku Kobiet na wizerunku Maryi

Poseł Koalicji Obywatelskiej Bartłomiej Sienkiewicz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie naklejki, na której widnieje wizerunek Maryi z piorunem - symbolem protestów przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. "To nie jest bluźnierstwo, jak orzekną nasi fundamentaliści" - skomentował polityk.
Zobacz więcej na temat:  Bartłomiej Sienkiewicz POLSKA polityka strajk kobiet

"Do Rzeczy": ludzie Donalda Tuska przekazali Poczcie Polskiej numery PESEL

MSW kierowane przez Bartłomieja Sienkiewicza, zaufanego człowieka Donalda Tuska, latem 2014 r. przekazało Poczcie Polskiej pakiet danych z bazy PESEL olbrzymiej grupy Polaków - donosi "Do Rzeczy". Transfer poufnych danych miał ponoć pomóc urzędnikom w ustaleniu adresów abonentów i ściganiu dłużników.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Bartłomiej Sienkiewicz Poczta Polska ochrona danych osobowych pesel abonament głosowanie korespondencyjne