X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Europejski Kongres Gospodarczy

Kiedy WIG20 przebije granicę 3000 punktów?

Od września ubiegłego roku mamy na GPW hossę. Wszystkie wskaźniki ekonomiczne są pozytywne, czyli polska gospodarka jest w na tyle dobrej kondycji, że jest nadzieja na utrzymanie tej tendencji. Dzięki czemu coraz więcej firm będzie mogło korzystać z tego źródła kapitałowego.
Zobacz więcej na temat:  Błażej Prośniewski Sylwia Zadrożna giełda papierów wartościowych obligacje gpw inwestycje przedsiębiorca msp firma Europejski Kongres Gospodarczy

„Innowacyjność jest kołem zamachowym gospodarki”

Dziewiąty Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach dobiega końca. W dyskusjach o najważniejszych zagadnieniach ekonomicznych wzięło udział ponad osiem tysięcy osób. O EKG w Katowicach rozmawiali w audycji Rządy Pieniądza Tomasz Hajduk (członek zarządu Siemens Sp. z o.o.), Przemysław Ciszak (dyrektor i pełnomocnik zarządu PKP SA ds. prawno-organizacyjnych), Piotr Hoffman (prezes zarządu Rady Gospodarczej Strefy Wolnego Słowa) i Marek Jakubiak (poseł Kukiz ’15 i przedsiębiorca).
Zobacz więcej na temat:  Katowice Europejski Kongres Gospodarczy Marek Jakubiak Wojciech Surmacz

Patryk Jaki szefem komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji

Komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji, napięcia między przewodniczącym Bundestagu a  niemieckim federalnym Trybunałem Konstytucyjnym, nowa ustawa o zgromadzeniach i Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach. To tematy, które komentowaliśmy na antenie Polskiego Radia 24 w audycji Podsumowanie Dnia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 reprywatyzacja Komisja Weryfikacyjna Patryk Jaki Warszawa Niemcy katastrofa smoleńska Europejski Kongres Gospodarczy Katowice Wojciech Surmacz

Technologie zmieniają banki. Co czeka branżę i klientów?

Nowe technologie, wkraczające coraz śmielej do sektora finansowego, podatek bankowy, którego wprowadzenie było nie lada wyzwaniem dla branży, zmiany strukturalne - na polskim rynku bankowym dzieje się dużo, a zarówno same instytucje, jaki ich klienci na pewno nie mogą narzekać na nudę. Zmiany na rynku i wyzwania stojące przed branżą są również tematem dyskusji na IX Europejskim Kongresie Gospodarczym, który odbywa się w Katowicach.
Zobacz więcej na temat:  bank banki Sylwia Zadrożna Europejski Kongres Gospodarczy technologie technologie mobilne

Europejski Kongres Gospodarczy. "Rynek mieszkaniowy bije rekordy"

Rynek mieszkaniowy bije rekordy zarówno pod względem liczby ukończonych inwestycji, pozwoleń na budowę kolejnych, jak i liczby sprzedawanych lokali. O kondycji polskiego rynku deweloperskiego i infrastruktury w ogóle, mówił w Polskim Radiu 24 uczestnik IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Piotr Janiszewski (Skanska S.A.).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 budownictwo deweloper Katowice Europejski Kongres Gospodarczy

PGNiG zdeterminowana, by zapewnić Polsce najlepsze ceny gazu

- Spółka PGNiG jest zdeterminowana, by zapewnić Polsce i Europie najniższe z możliwych ceny gazu - powiedział wiceprezes zarządu PGNiG Maciej Woźniak w środę w Katowicach podczas sesji pt. "Energetyka w Europie - najważniejsze pytania" w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Podkreślił, że spółka intensywnie pracuje nad zdywersyfikowaniem źródeł dostaw gazu do Polski.  
Zobacz więcej na temat:  Europejski Kongres Gospodarczy PGNiG energetyka gaz