X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Europejski Kongres Gospodarczy

Decyzja o likwidacji lotniska Chopina zapadła już w 2010 r.

- Decyzja o zamknięciu lotniska Chopina na Okęciu w Warszawie zapadła nie teraz, czy rok wcześniej, ale w 2010 r., powiedział Naczelnej Redakcji Gospodarczej Polskiego Radia w Katowicach, podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego Mikołaj Wild, wiceminister infrastruktury, Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego.
Zobacz więcej na temat:  lotnisko w Modlinie lotnictwo transport Sylwia Zadrożna Europejski Kongres Gospodarczy

O wyzwaniach podatkowych stojących przed Polską

System podatkowy musi się zmienić, a jedną z możliwości jest opodatkowanie pracy robotów. Tak uważają uczestnicy Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Eksperci wskazują, że z powodu zmian gospodarczych, w przyszłości państwa będą musiały szukać nowych źródeł pieniędzy. O obecnych i przyszłych wyzwaniach podatkowych mówił w Polskim Radiu 24 dyrektor generalny Global Compact w Polsce, Kamil Wyszkowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Europejski Kongres Gospodarczy podatki urząd skarbowy Mafia szara strefa