X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Katarzyna Gizińska

24. Poziom: Studio Kool2Play i jego niecodzienne gry wideo

W najnowszej audycji „24. Poziom” gośćmi Przemka Pawełka i Kasi Gizińskiej byli Michał Marzęcki i Paweł Miłaszewicz z warszawskiego studia Kool2Play, zajmującego się wydawaniem gier mobilnych, PC i konsolowych. Przedstawiciele studia mówili o znaczeniu oryginalności pomysłów przy próbie wejścia na tak konkurencyjny rynek, jak sektor gier wideo oraz o tym, czym wyróżniają się ich produkcje.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 gry wideo gry aplikacje mobilne technologie it Katarzyna Gizińska innowacyjność smartfony nowe technologie

„Programowanie staje się językiem przyszłości”

„Scottie Go!” to gra, która ma uczyć dzieci programowania. Gra wykorzystuje fizyczne klocki, które układa dziecko, a efekt pracy sprawdza aplikacja zainstalowana na urządzeniu mobilnym lub komputerze. Gośćmi audycji 24. Poziom byli Marlena Plebańska, ekspertka ds. wykorzystywania nowych technologii w edukacji i Łukasz Malinowski, współautor gry „Scottie Go!”.
Zobacz więcej na temat:  programista edukacja dziecko rozwój dziecka informatyka Katarzyna Gizińska

Biesłan 10 lat później. Tragedia podzieliła i wciąż dzieli mieszkańców

1 września 2004 roku do największej szkoły podstawowej w Biesłanie w Osetii Południowej wtargnęli Czeczeńcy z oddziału Szamila Basajewa. Dla blisko tysiąca dwustu zakładników rozpoczęły się 3 dni koszmaru zakończonego szturmem rosyjskich oddziałów specjalnych. Zginęło ponad 300 osób, w tym 186 dzieci.
Zobacz więcej na temat:  Katarzyna Gizińska Osetia Południowa rocznica Rosja terroryzm zamach