Polskie Radio
Section05
LOT

Okazyjne ceny biletów. LOT walczy o klienta

Od początku lipca Polskie Linie Lotnicze LOT sprzedały już prawie 300 tysięcy biletów w ramach akcji LOT Na Wakacje - poinformował przewoźnik. Akcja cieszy się na tyle dużym powodzeniem, że linia podęła decyzję o przedłużeniu rejsów w niektórych kierunkach na wrzesień. Chodzi między innymi o greckie wyspy takie, jak: Korfu, Santorini czy Zakynthos, a także włoską Sardynię.
Zobacz więcej na temat:  LOT wakacje podróże samolot samoloty

"Trzeba zacząć odzyskiwać rynek". Adrian Furgalski o kryzysie w branży lotniczej

- Media informują, że ponad 200 tys. osób kupiło bilety na połączenia LOT-u i ta liczba ciągle rośnie. Każda informacja o dodatkowych pasażerach i kierunkach cieszy, ale niestety lotnictwo, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, ma pod górkę - powiedział w Polskim Radiu 24 Adrian Furgalski, wiceprezes Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 lotnictwo GOSPODARKA koronawirus Adrian Furgalski Ryszard Gromadzki samoloty LOT społeczeństwo

LOT przywraca międzynarodowe trasy z Polski. Zobacz, dokąd dolecisz z narodowym przewoźnikiem

Pierwszego lipca, w środę Polskie Linie Lotnicze LOT wznawiają regularne międzynarodowe połączenia. Na początek siatka połączeń obejmie 20 miast w Europie. Z Warszawy będzie można polecieć między innymi do Barcelony, Budapesztu, Pragi, Wilna i Berlina. To pierwszy z trzech zapowiedzianych już etapów przywracania połączeń.
Zobacz więcej na temat:  LOT lotnictwo POLSKA Warszawa transport społeczeństwo