Polskie Radio
Section05

Radio kierowców

Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii w najbliższy weekend. Piastri liderem po ośmiu rundach

W weekend na Circuit de Barcelona-Catalunya zostanie rozegrana dziewiąta runda mistrzostw świata Formuły 1 - wyścig o Grand Prix Hiszpanii. Liderem po ośmiu jest Australijczyk Oscar Piastri z McLarena. Trzy poprzednie edycje wygrał broniący tytułu Holender Max Verstappen (Red Bull).
Zobacz więcej na temat:  radio kierowców online Polskie Radio Kierowców motoryzacja wyścigi samochodowe kierowcy Hiszpania

"NA CZĘŚCI": HONDA ZR-V - japoński SUV w polskich realiach

Honda ZR-V trafia na warsztat! W najnowszym odcinku naszego cyklu "Na części" testujemy jedną z najgorętszych premier japońskiego producenta. Czy ZR-V to godny konkurent dla europejskich SUV-ów? Jak sprawdza się w polskich warunkach? Jakie ma wady i zalety?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Kierowców Polskie Radio Polskie Radio Kierowców kierowca Polskie Radio kierowcy kierowca samochód kierowcy samochody samochód samochody motoryzacja motoryzacja radio kierowcow radio kierowcow radio kierowców online radio kierowców online polskie radio kierowców online polskie radio kierowców online radio dla kierowców radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ nowe technologie polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ nowe technologie Kuba Marcinowicz

"Droga na prąd - rozmowa o nowej mobilności" - debata Czwórki i Radia Kierowców

Czy samochody elektryczne mają małe zasięgi? Czy rzeczywiście coraz szybciej się ładują? Co to jest elektromobilność i jakie konsekwencje zmian niesie? Odpowiedzi na te pytania usłyszycie w debacie Czwórki i Radia Kierowców pt. "Droga na prąd - rozmowa o nowej mobilności" w której poruszone zostaną kwestie technologiczne, ekonomiczne, infrastrukturalne, społeczne i prawne. Zapraszamy w sobotę, 31 maja, od 16.00. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka debata elektromobilność samochody elektryczne samochody hybrydowe

Reaktywacja SiStars. Bartek Królik: na Męskim Graniu zagramy trzy wyjątkowe i ekskluzywne koncerty

Z wykształcenia: wiolonczelista i kontrabasista. Z zawodu: człowiek orkiestra, który ma na koncie współpracę m.in. z Agnieszką Chylińską, Natalią Kukulską i Edytą Górniak. W Polskim Radiu Kierowców z Bartkiem Królikiem wybiegliśmy nieco w przyszłość - reaktywacja SiStars zbliża się coraz większymi krokami. Nie zabrakło pytań motoryzacyjnych do naszego gościa. 
Zobacz więcej na temat:  radio kierowców online Polskie Radio Kierowców Sistars Bartek Królik MUZYKA motoryzacja Zbigniew Zegler

Formuła 1: Lando Norris najszybszy w Monte Carlo, to jego szóste zwycięstwo w karierze

Brytyjczyk Lando Norris z zespołu McLaren wygrał w Monte Carlo wyścig o Grand Prix Monako, ósmą rundę mistrzostw świata Formuły 1. Norris odniósł szóste zwycięstwo w karierze. Drugie miejsce zajął w niedzielę Monakijczyk Charles Leclerc z Ferrari, a trzecie prowadzący w klasyfikacji generalnej partner Norrisa z McLarena Australijczyk Oscar Piastri.
Zobacz więcej na temat:  radio kierowców online Polskie Radio Kierowców wyścigi samochodowe kierowcy samochody Monako

Formuła 1. Przed nami wyścig o Grand Prix Monte Carlo "obligatoryjne dwa pit-stopy"

W weekend na ulicznym torze w Monte Carlo zostanie rozegrana ósma runda mistrzostw świata Formuły 1 - wyścig o Grand Prix Monako. Aby ożywić rywalizację FIA wprowadziła dla wszystkich obowiązek dwukrotnej zmiany opon. Liderem po siedmiu rundach jest Australijczyk Oscar Piastri z McLarena.
Zobacz więcej na temat:  radio kierowców online Polskie Radio Kierowców wyścigi samochodowe Monako kierowcy motoryzacja