Polskie Radio
Section05
Roman Czejarek

Spotkajmy się na Familijnym Pikniku. 13 sierpnia będziemy w Stegnie

W każdą letnią sobotę zapraszamy na Familijny Piknik "Lata z Radiem". Już cieszymy się na kolejne spotkania ze słuchaczami. Zapraszamy nie tylko do słuchania, ale i obejrzenia "na żywo" najpopularniejszej radiowej audycji. Za nami familijne spotkania ze słuchaczami: w Tarnowie, Uniejowie, Działoszynie, Ostrołęce, Myślenicach i Sieradzu.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem warsztaty Roman Czejarek Sława Bieńczycka dzieci zabawa Tarnów Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce

Zabawy, konkursy i moc atrakcji. Familijny Piknik "Lata z Radiem" w Myślenicach

Kolejnym przystankiem wakacyjnej akcji radiowej Jedynki są Myślenice. W urokliwym mieście nad Rabą zabraliśmy słuchaczy, mieszkańców, turystów na Familijny Piknik. Nie zabrakło konkursów oraz specjalnie przygotowanych aktywności, a o dobrą atmosferę podczas pikniku zapewnili prowadzący - dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia i Polskiego Radia Dzieciom.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Roman Czejarek dzieci zabawa Myślenice

Tu zaczynają się góry. "Lato z Radiem" prosto z królewskich Myślenic

Mówi się o nich, że są bramą do polskich gór, ponieważ dopiero od tej miejscowości na południe możemy podziwiać niesamowite krajobrazy Beskidów. Jadąc zakopianką, mijając Myślenice, widzimy takie szczyty jak Chełm czy Luboń. Tu również otwierają się możliwości przemierzania rowerowych tras. "Lato z Radiem" zawitało do urokliwych Myślenic. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Myślenice Roman Czejarek Tatry Zakopane Kraków rower turystyka

"Mamy siebie - pochwalmy się Polską". Trwa "Lato z Radiem"

W tym roku ekipa "Lata z Radiem" odwiedzi dziewięć miejscowości w Polsce. Pierwszą z nich był Tarnów – gdzie zawitaliśmy już 25 czerwca. Podczas tegorocznych wakacji słuchacze radiowej Jedynki mogą liczyć na trasę reporterską oraz konkursy. Do wygrania rowery, wejściówki do wielu ciekawych miejsc, wyjątkowe koszulki i oczywiście maskotki "Lata z Radiem" – czyli Rysie. Audycji można słuchać od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-12.00.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Roman Czejarek Daniel Wydrych Maciej Kurzajewski Joanna Racewicz Agnieszka Kunikowska Sława Bieńczycka

Dźwięki spod ziemi, rowery z historią i moderna. "Lato z Radiem" w Katowicach

Wtorkowe przedpołudnie w "Lecie z Radiem" było niezwykle aktywne. Reporterzy, Maciej Walecki i Roman Czejarek, odkrywali miejsca spoza pierwszych stron przewodników. Było technicznie, było kulturalnie, a coś dla siebie mogli znaleźć również miłośnicy aktywnego wypoczynku i historii. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Katowice Tauron film polski Maciej Walecki Roman Czejarek architektura rower komputery

"Lato z Radiem" w Ostrołęce. Familijny Piknik, wątki kurpiowskie i… nasz polski ryś

Tegoroczne "Lato z Radiem" nadal w trasie. Kolejnym przystankiem wakacyjnej akcji radiowej Jedynki jest Ostrołęka. W programie: Familijny Piknik, zabawy, konkursy i spotkania z dziennikarzami. O pojawiających się podczas Jedynkowych audycji z Ostrołęki wątkach kurpiowskich oraz o tajemnicy maskotki tegorocznej edycji, którą jest ryś, opowiedzieli w Trójce Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Piotr Firan STYL ŻYCIA Raf Uzar Kurpie Ostrołęka Lato z Radiem Sława Bieńczycka Roman Czejarek dzieci ryś

Familijny piknik "Lata z Radiem" w Działoszynie. Fantastyczna zabawa ze słuchaczami [ZOBACZ WIDEO]

Za nami kolejny Familijny Piknik "Lata z Radiem". Tym razem spotkaliśmy się z naszymi słuchaczami w Działoszynie. - Możemy zobaczyć się i porozmawiać oko w oko - mówił Roman Czejarek. Dziennikarze Programu 1 i Polskiego Radia Dzieciom przygotowali wiele atrakcji, które z pewnością przypadły do gustu naszym słuchaczom. Do zobaczenia w następną sobotę w Ostrołęce!
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Roman Czejarek Sława Bieńczycka

Wszystkie drogi prowadzą do Pałacu Męcińskich. "Lato z Radiem" w Działoszynie

Lokalna legenda głosi, że gościł tutaj Stanisław August Poniatowski. Pałac Męcińskich, bo właśnie o nim mowa, to przecież najcenniejszy zabytek w tej okolicy. "Lato z Radiem" wybrało się w podróż do niezwykłego Działoszyna. Odwiedziliśmy również Załęczański Park Narodowy i Dolinę Warty.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem historia Polski natura Działoszyn Roman Czejarek Sława Bieńczycka