X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Siergiej Skripal

Kulisy Spraw. Szef MI6 ostrzega Rosję

- To rzecz niesłychana. Tak szerokie przemówienie musiało być niewątpliwie uzgodnione z brytyjskim rządem i komisją slużb specjalnych w parlamencie, praktycznie każde słowo - mówił w Polskim Radiu 24 płk Piotr Wroński. Były oficer wywiadu odniósł się w ten sposób wystąpienia szef brytyjskiej tajnej agencji wywiadowczej MI6, który powiedział, że Rosja stoi na stanowisku "ciągłej konfrontacji " z Zachodem.
Zobacz więcej na temat:  Siergiej Skripal Wielka Brytania wywiad Rosja

Jak zidentyfikowano sprawców zamachu na Siergieja Skripala?

Portal Bellingcat opublikował pełny raport na temat napastnika z Salisbury - Rosjanina, który miał użyć silnie toksycznego nowiczoka do zabicia Siergieja Skripala - byłego podwójnego agenta przekazującego rosyjskie sekrety służbom brytyjskim. – Sprawa związana jest z wyciekiem danych z systemów informacyjnych rosyjskiego MSW – mówił w audycji Świat w Powiększeniu Piotr Żochowski z Ośrodka Studiów Wschodnich.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja służby specjalne zamach Siergiej Skripal