X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24

Przemyśl. Debata kandydatów na prezydenta miasta

- Jestem przeciwnikiem prywatyzacji mienia komunalnego – mówił Janusz Hamryszczak. – Tylko ja jestem gwarantem tego, że cokolwiek w Przemyślu się zmieni – podkreślał Wojciech Bakun. W Przemyślu odbyła się ostatnia, przed II turą wyborów samorządowych, debata Polskiego Radia 24 z udziałem kandydatów na urząd prezydenta Przemyśla: Janusza Hamryszczaka, kandydata Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość oraz Wojciecha Bakuna  kandydata Komitetu Wyborczego Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 Przemyśl wybory samorządowe 2018

Kraków. Debata kandydatów na fotel prezydenta miasta

- Likwidacja straży miejskiej to fatalny pomysł. Nie można do tego dopuścić - mówił Jacek Majchrowski. - Powstanie wspólne centrum straży miejskiej i policji prowadzące monitoring miasta. Konieczny jest dodatkowy komisariat policji - podkreśliła Małgorzata Wassermann. Radio Kraków zorganizowało debatę, w której dyskutowali ubiegający się o fotel prezydenta miasta: Jacek Majchrowski, obecny włodarz Krakowa oraz Małgorzata Wassermann, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości. 
Zobacz więcej na temat:  Kraków wybory samorządowe 2018 kampania wyborcza Jacek Majchrowski Małgorzata Wassermann Prawo i Sprawiedliwość Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24

Szczecin. Debata kandydatów na prezydenta miasta

- Musimy uatrakcyjniać miasto pod każdym względem - mówił w przedwyborczej debacie Polskiego Radia 24 ubiegający się o czwartą kadencję na stanowisku prezydenta Szczecina Piotr Krzystek (KWW Piotra Krzystka Bezpartyjni). - W Szczecinie rośnie liczba starszych ludzi. To jest niepokojące - podkreślał z kolei na naszej antenie Bartłomiej Sochański z Prawa i Sprawiedliwości, konkurent Piotra Krzystka w II turze wyborów prezydenckich w Szczecinie. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 Szczecin polityka

Gdańsk: debata kandydatów na prezydenta miasta

- Chciałbym z każdym rządem, wywodzącym się z obojętnie jakiego środowiska, prowadzić dobrą politykę. Taką, która będzie wspierać gdańszczan - powiedział w przedwyborczej debacie Radia Gdańsk Kacper Płażyński, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Gdańska. - Nie miałem problemów z żadnym rządem - podkreślał z kolei ubiegający się o reelekcję Paweł Adamowicz, wspierany przed II turą wyborów przez Koalicję Obywatelską. Debata była transmitowana w Polskim Radiu 24.  
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 polityka Kacper Płażyński Paweł Adamowicz Gdańsk POLSKA

II tura wyborów samorządowych. Debata kandydatów na prezydenta Tarnowa

W kolejnej debacie samorządowej rozmawiali ze sobą kandydaci na prezydenta Tarnowa. 4 listopada Kazimierz Koprowski ze Zjednoczonej Prawicy oraz Roman Ciepiela z Koalicji Obywatelskiej zmierzą się w II turze wyborów samorządowych. Pretendenci urzędu prezydenckiego przedstawili swoje pomysły na rozwój miasta oraz poprawę życia jego mieszkańców.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 Tarnów małopolskie koalicja obywatelska zjednoczona prawica

Debata kandydatów na prezydenta Torunia

W debacie zorganizowanej przez Polskie Radio 24 kandydaci na prezydenta Torunia: Sylwia Kowalska (My Toruń), Irena Paczkowska (Kukiz’15, Prawica Rzeczpospolitej, Endecja, Nowa Prawica), Sławomir Mentzen (Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Mentzena), Zbigniew Rasielewski (Prawo i Sprawiedliwość) i Michał Zaleski (ubiegający się o reelekcję) dyskutowali o przyszłości tego miasta. Debatę prowadził Krzysztof Świątek. 
Zobacz więcej na temat:  Toruń Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 polityka

Wybory samorządowe. Debata kandydatów na prezydenta Łodzi

W ramach przedwyborczego cyklu debat Polskiego Radia 24 o swoich pomysłach na prezydenturę w Łodzi rozmawiali kandydaci na ten urząd. W spotkaniu - współorganizowanym przez Radio Łódź i TVP3 Łódź - wzięło udział siedmiu z dziewięciu kandydatów na prezydenta Łodzi. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe 2018 Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 wybory samorządowe polityka Łódź

Wybory samorządowe. Komunikacja miejska problemem Gdańska

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej jest jednym z głównym problemów Gdańska. W przedwyborczej debacie Polskiego Radia 24 i Radia Gdańsk o receptach na rozwiązanie problemów związanych z transportem zbiorowym rozmawiali Andrzej Ceynowa (SLD), Jacek Hołubowski (Gdańsk Tworzą Mieszkańcy), Elżbieta Jachlewska (Lepszy Gdańsk), Kacper Płażyński (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 Gdańsk komunikacja miejska regiony