X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
policja polska

"Ograniczniki prędkości nie rozwiążą problemu wypadków"

- Jeżeli zostałby wprowadzony ogranicznik prędkości do 150 km/h to najczęściej sprawdzałby się na autostradach, na których dopuszczalna prędkość wynosi do 140 km/h. Myślę, że urzędnicy z KE zapomnieli o tym, że na autostradach i tak notujemy najniższą liczbę wypadków drogowych - mówił w "Sygnałach dnia" ekspert ws. ruchu drogowego Marek Kąkolewski, odnosząc się do nowych propozycji KE, mających zmniejszyć śmiertelność w wypadkach drogowych.  
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Grzesiowski policja polska bezpieczeństwo na drodze

Policjant złożył zawiadomienie o groźbach po wpisie posła PO

W związku z ujawnieniem danych personalnych policjantów Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk złoży zawiadomienie w tej sprawie do prokuratury - zapowiedział w poniedziałek rzecznik KGP Mariusz Ciarka. Zabezpieczane są między innymi zdjęcia i wpisy, które po piątkowej demonstracji przed Sejmem pojawiły się mediach społecznościowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA policja polska Sejm Michał Szczerba