X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
zaginieni

Podlaskie: ubranka dziecka nad jeziorem. Koniec poszukiwań

Strażacy zakończyli działania ratownicze na jeziorze Toczyłowo. - Przeszukano sonarem 1,5 ha dna jeziora w pobliżu tego niestrzeżonego kąpieliska. Nie znaleziono żadnych obiektów, które przypominają ludzkie ciało - powiedział st. kpt. Jarosław Pieszko ze straży pożarnej w Ełku. - Pomimo braku innych przesłanek mogących świadczyć o zaginięciu, policja nadal będzie prowadzić intensywne czynności - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony podlaskie jezioro zaginieni woda dziecko

Poszukiwania 5-letniego Dawida. Największe w historii polskiej policji

Poszukiwania 5-letniego Dawida trwają już ponad 80 godzin. Policjanci przeszukują m.in. okolicę węzła Konotopa w kierunku autostrady A2, w akcji pomagają strażacy i żołnierze WOT. Do tej pory przeczesano ponad 3 tys. ha. Rzecznik stołecznej policji Sylwester Marczak powiedział, że to największe poszukiwania w historii polskiej policji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zaginieni służby i bezpieczeństwo dzieci społeczeństwo