Polskie Radio
Section05
świętokrzyskie

"Mam skierowanie lekarskie, jak wszyscy inni pacjenci". Krystyna Pawłowicz o pobycie w ośrodku

- Jest tutaj hotel, ale tylko dla pacjentów, którzy przejeżdżają na zabiegi lecznicze. Ja mam skierowanie lekarskie, tak jak wszyscy inni pacjenci. Nie można sobie tutaj tak po prostu przyjechać – powiedziała portalowi tvp.info prof. Krystyna Pawłowicz o swoim pobycie w ośrodku "Malinowy Zdrój" w Solcu-Zdroju. Część polityków opozycji zarzuca jej, że wbrew związanym z pandemią ograniczeniom wybrała się do SPA.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Krystyna Pawłowicz świętokrzyskie zdrowie

Mobilne stacje diagnostyczne w każdym województwie!

Inspektorzy ITD będą mogli wykonać szczegółową kontrolę techniczną bezpośrednio na drodze! Do czerwca w każdym województwie znajdzie się jedna mobilna stacja diagnostyczna – ciężkie czasy dla transportu ciężkiego!
Zobacz więcej na temat:  służby i bezpieczeństwo drogi kierowca kierowcy motoryzacja POLSKA społeczeństwo samochody regiony śląskie małopolskie wielkopolskie mazowieckie lubuskie lubelskie kujawsko-pomorskie warmińsko-mazurskie zachodniopomorskie pomorskie łódzkie świętokrzyskie podlaskie podkarpackie opolskie dolnośląskie

ALERT POGODOWY Uwaga kierowcy! Na drogach może być niebezpiecznie, IMGW ostrzega przed oblodzeniami

W nocy na drogach będą panować niebezpieczne warunki do jazdy. Dotyczy to zwłaszcza całej południowej Polski, a także województw lubelskiego, świętokrzyskiego i częściowo mazowieckiego. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje w tej części kraju oblodzenie.
Zobacz więcej na temat:  IMGW pogoda regiony alert pogodowy lubuskie mazowieckie świętokrzyskie bezpieczeństwo na drodze POLSKA