X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wybory prezydenckie 2015

Powyborcze rozliczenia w PO, ale nie personalne

- Sygnał był dość oczywisty, odebraliśmy go dość boleśnie - przyznała Ewa Kopacz komentując wyniki wyborów prezydenckich. - Dziś nie czas na spory i kłótnie, lecz spokojną refleksję - dodała premier zapowiadając podsumowujące posiedzenie wyjazdowe klubu PO i czerwcową konwencję programową partii.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Bronisław Komorowski Ewa Kopacz Platforma Obywatelska wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2015 wybory samorządowe

Bronisław Komorowski zaangażuje się w wybory parlamentarne

Długą owacją na stojąco powitali prezydenta Bronisława Komorowskiego posłowie i senatorowie PO. Wchodzącemu na salę sejmową Komorowskiemu towarzyszyły okrzyki "Bronek, Bronek" oraz "dziękujemy, dziękujemy". Prezydent zadeklarował, że w walce o miejsca w Sejmie będzie wspierać siły idące drogą polskiej wolności.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Biernat Bronisław Komorowski Platforma Obywatelska wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2015 wyniki wyborów prezydenckich 2015

Grzegorz Schetyna: wygramy polityczną wojnę

- Musimy potrafić przemówić do ludzi, rozmawiać z Polakami, powiedzieć, że mamy następne plany, że to jest część etapu, że przegraliśmy bitwę, ale wygramy wojnę polityczną. Musimy być gotowi - mówił po spotkaniu klubu PO z prezydentem Bronisławem Komorowskim minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.
Zobacz więcej na temat:  Bronisław Komorowski Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2015

Ile podatek Dudy kosztowałby Biedronkę

Analitycy banku Espirito Santo Investment Bank w rozmowie z dlahandlu.pl oszacowali potencjalny wpływ wyborów prezydenckich na wycenę akcji Jeronimo Martins przypominając, iż Andrzej Duda, w kampanii przed wyborami, zapowiadał, że zamierza chronić polskie firmy, m.in. "przez wprowadzenie obciążeń podatkowych dla dużych sieci supermarketów, które w stosunku do swoich obrotów płacą grosze podatków".
Zobacz więcej na temat:  biedronka finanse handel podatki wybory prezydenckie 2015