X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Andrzej Biernat

Iwona Śledzińska-Katarasińska (PO) o rezygnacji Biernata

Andrzej Biernat rezygnuje z ubiegania się o mandat poselski. Tłumaczy to dobrem Platformy i swojej rodziny. – Ludzie Platformy zawsze umieją się zachować, nawet jeśli odbywa się to ich kosztem. Poseł Biernat uznał, że spekulacje wokół jego osoby i postępowanie CBA mogą szkodzić nie tylko Platformie, ale także jego rodzinie – powiedziała w Rozmowie Politycznej Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Biernat CBA Iwona Śledzińska-Katarasińska Platforma Obywatelska

Andrzej Biernat na listach PO? Na razie brak decyzji

- Ja nie przesądzam tej sytuacji. Chcę, by odpowiednie instytucje zakończyły postępowanie i wtedy czas będzie na wnioski - mówiła premier Ewa Kopacz pytana o wyborcze plany związane z Andrzejem Biernatem. W ubiegłym tygodniu CBA wszczęło dochodzenie w sprawie oświadczeń majątkowych byłego ministra sportu.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Biernat CBA Ewa Kopacz Platforma Obywatelska wybory parlamentarne wybory parlamentarne 2015

Dymisje po przecieku. Trzech ministrów odchodzi z rządu

Premier Ewa Kopacz powiedziała na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, że na jej ręce złożyli dymisje: minister zdrowia Bartosz Arłukowicz, minister skarbu Włodzimierz Karpiński, minister sportu Andrzej Biernat i szef doradców premiera, Jacek Rostowski. Ze stanowiska zrezygnował marszałek Sejmu Radosław Sikorski.
Zobacz więcej na temat:  afera podsłuchowa afera taśmowa Andrzej Biernat Andrzej Seremet Bartosz Arłukowicz dymisje w rządzie Ewy Kopacz Ewa Kopacz Radosław Sikorski Włodzimierz Karpiński Zbigniew Stonoga

Bronisław Komorowski zaangażuje się w wybory parlamentarne

Długą owacją na stojąco powitali prezydenta Bronisława Komorowskiego posłowie i senatorowie PO. Wchodzącemu na salę sejmową Komorowskiemu towarzyszyły okrzyki "Bronek, Bronek" oraz "dziękujemy, dziękujemy". Prezydent zadeklarował, że w walce o miejsca w Sejmie będzie wspierać siły idące drogą polskiej wolności.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Biernat Bronisław Komorowski Platforma Obywatelska wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2015 wyniki wyborów prezydenckich 2015