Wielki finał konkursu z rowerem w roli głównej

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2012 13:50
W poniedziałek, po godzinie 8.30 w "Poranku” będziemy oglądać zdjęcia Waszych rowerów!

Poznaliśmy już  CZTERECH finalistów, którzy przesłali super rowerowe zdjęcia. Do poniedziałku 4. czerwca będą musieli dosłać jeszcze zdjęcie finałowe.
Po 8.30  nasza wysoka komisja z Rafałem Muszczynko z Warszawskiej Masy Krytycznej wybierze zwycięzcę, który otrzyma zdobywcę rower MEDANO Artist Yellow .
Warszawska Masa Krytyczna jest to przejazd pojazdów napędzanych siłą ludzkich mięśni, odbywający się w ostatni piątek każdego miesiąca, bez względu na pogodę i porę roku w Warszawie.Jaki Maja pomysł na wiosnę o tym również w Poranku.
Zapraszamy na "Poranek" (od godziny 6. do 9.), a po godzinie 8.30 dowiemy się kto wygra fantastyczny rower?
Zobacz więcej na temat: Czwórka rower Warszawa
Czytaj także

Plaża tylko dla psów?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 08:00
Symbol przekreślonego psa, to oznaczenie, które możemy znaleźć przy wielu zejściach na plażę. By umożliwić czworonogom legalny wypoczynek nad morzem władze w Gdyni wyznaczyły dla nich specjalną strefę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dowód wdzięczności czy już łapówka?

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 09:00
Czekoladki, koniak, kwiaty - to one często występują w roli łapówek, czasami jednak są zwykłym dowodem wdzięczności. Jak to odróżnić i czy komuś powinniśmy wręczać tego typu prezenty sprawdzała Olga Mickiewicz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gdzie najlepiej szukać pracy?

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 16:00
Coraz mniej osób próbuje znaleźć zajęcie z pomocą przeznaczonych do tego urzędów, coraz więcej decyduje się na szukanie pracy w Internecie. Tam niestety na kandydatów czeka wiele pułapek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Specjaliści IT wciąż na wagę złota

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 09:00
Od stycznia najwięcej ogłoszeń o pracę W Polsce dotyczyło branży informatycznej. Badania wykazują, że najprawdopodobniej ta sytuacja nie zmieni się przez najbliższe 10 lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mało jest w Polakach smutku

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 10:00
Choć sondaże wskazują, że Polacy to naród szczęśliwy, to Hanna Bogoryja Zakrzewska znana reportażystka radiowa uważa, że tak naprawdę wszystko zależy od tego, z kim rozmawiamy i czego chcemy się dowiedzieć.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie bądź leniem, czytaj ze zrozumieniem

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 17:00
Większość z nas odpuszcza sobie trudną lekturę paragrafów podpisywanych umów, z optymistycznym przekonaniem, że "jakoś to będzie". Skutki takiego podejścia mogą być opłakane.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Prawo jazdy - idą zmiany

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2012 11:13
Żeby zdać prawo jazdy już nie wystarczy wkuć testów na pamięć. Szykują się nowe formy testów - egzamin teoretyczny będzie miał dwie części.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Self-publishing, czyli wydaj swoją książkę sam!

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2012 09:00
Rynek wydawniczy ulega nowej modzie, która może go całkowicie odmienić. Zamiast liczyć na łut szczęścia w wydawnictwie, pisarze wydają swoje dzieła w internecie.
rozwiń zwiń