X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Fidel Castro

Kto zabił Kennedy'ego? Poznaj słynne teorie spiskowe

Prezydent Donald Trump zablokował w ostatniej chwili w czwartek ujawnienie ponad tysiąca z 3815 dokumentów związanych z zamachem na prezydenta Kennedy'ego. Decyzja ta sprzyja zwolennikom teorii spiskowych. Do dziś w alternatywne wersję wydarzeń wierzy bowiem aż 60 proc. Amerykanów. Poznajcie najciekawsze z nich.
Zobacz więcej na temat:  John Fitzgerald Kennedy USA Ameryka Północna Fidel Castro Izrael ZSRR CIA Lee Oswald Secret Service TYLKO U NAS

Najważniejsze wydarzenia minionego roku na świecie

Pierwsza połowa roku upłynęła w Europie pod znakiem kryzysu migracyjnego. Nie bez wpływu na nastroje w Unii Europejskiej pozostała też decyzja Brytyjczyków o opuszczeniu Wspólnoty. Świat w napięciu oczekiwał również nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Tragedie wciąż rozgrywają się na Bliskim Wschodzie. Najważniejsze wydarzenia 2016 roku w audycji Gorąca Planeta podsumował Marcin Pośpiech.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Marcin Pośpiech Fidel Castro terroryzm imigranci w Europie Brexit Turcja zamachy w Europie Syria Aleppo Kuba

Uroczystości pogrzebowe Fidela Castro. "Fidel był ikoną"

Tysiące Kubańczyków i wielu przywódców państw Ameryki Łacińskiej i rejonu Karaibów wzięło udział w uroczystościach na Placu Rewolucji w Hawanie poświęconych byłemu przywódcy Kuby Fidelowi Castro. O znaczeniu jego polityki dla krajów regionu i skutkach jego śmierci dla antyamerykańskiej części Ameryki Łacińskiej, mówiła w programie Świat w Powiększeniu Alicja Fijałkowska (CESLA).
Zobacz więcej na temat:  Fidel Castro Kuba USA Hawana pogrzeby Europa