X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Jan Śpiewak

"Chcemy odsunąć lobby deweloperskie od władzy"

- Chciałbym, aby ktoś przełamał partyjny monopol w stolicy, ale mam świadomość, że będzie to niezwykle trudne zadanie - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl Jan Śpiewak ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. Śródmiejski radny wylicza choroby, z którymi zmaga się dziś Warszawa i dodaje, że ruchy miejskie muszą wystawić kandydata na prezydenta stolicy. Czy będzie nim Jan Śpiewak? 
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS Jan Śpiewak Warszawa reprywatyzacja

Debata Poranka: jakie cele komisji weryfikacyjnej?

Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiedziało powstanie komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. Czy powołanie nowego organu pozwoli na wyjaśnienie kontrowersji związanych ze zwrotem przedwojennych własności? O tym w Debacie Poranka Polskiego Radia 24 rozmawiali Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze" i dr Tomasz Luterek, prawnik.
Zobacz więcej na temat:  Jan Śpiewak Miasto Jest Nasze Patryk Jaki PiS reprywatyzacja Warszawa Zbigniew Ziobro