Polskie Radio
Section05
Kamilla Baar

Kamilla Baar: w końcu mogę czerpać z tego, co naprawdę czuję i jaka naprawdę jestem

Jak co tydzień dwie pasjonatki sztuki scenicznej, Malwina Kiepiel i Magda Kuydowicz, opowiadają o spektaklach, festiwalach i imprezach związanych z teatrem, które odbywają się w całej Polsce i nie tylko. Rozmawiają także z twórcami – aktorami, reżyserami, kompozytorami i dramatopisarzami. Tym razem ich gościem była Kamilla Baar, utalentowana i wszechstronna aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez szereg lat związana z Teatrem Narodowym, a od niedawna z offowym Teatrem WARSawy.
Zobacz więcej na temat:  Malwina Kiepiel Magda Kuydowicz Kamilla Baar KULTURA TEATR SZTUKA

Wisłocka, czyli jak to ze "Sztuką kochania" było

Zapraszamy do wysłuchania słuchowiska zrealizowanego na podstawie powieści Konrada Szołajkiego pt. "Wisłocka, czyli jak to ze "Sztuką kochania" było". To opowiedziana w niekonwencjonalny sposób historia życia kobiety, która potrafiła doświadczenia z własnego, nieudanego małżeństwa wykorzystać w podręczniku dla par. Jej "Sztuka kochania" pomogła milionom Polaków i Polek nie tylko w łóżku, ale również w miłości.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Brzoska słuchowisko Krzysztof Kowalewski Kamilla Baar Adam Ferency Stefan Friedmann KULTURA TEATR Michalina Wisł‚ocka