X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Krzysztof Jurgiel

"Minister Jurgiel miał na wsi bardzo zły wizerunek"

- Minister Jurgiel już od dłuższego czasu miał na wsi bardzo zły wizerunek. Kojarzył się z niemocą w walce z afrykańskim pomorem świń, a także ze skandalami związanymi ze stadninami. Bardzo dobrze, że premier Morawiecki dokonał zmiany - ocenił w Polskim Radiu 24 politolog dr Andrzej Anusz. Nowym szefem resortu rolnictwa został Jan Krzysztof Ardanowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Krzysztof Jurgiel Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wieś rolnictwo

"Decyzja nie do końca osobista, ma charakter polityczny"

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel złożył w poniedziałek rezygnację z pełnionej funkcji. Biuro prasowe resortu poniformowało, że decyzję tę minister podjął "z powodów osobistych". Z Krzysztofem Jurgielem rozmawiał Michał Fedusio o jego rezygnację skomentował w Polskim Radiu 24 Marcin Makowski, publicysta tygodnika "Do Rzeczy" i portalu WP.pl. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel Mateusz Morawiecki Jarosław Kaczyński

Premier: nie ma Polski "A", "B" czy "C". Dla nas jest Polska "od A do Z"

- Wieś polska, obszary, tereny wiejskie to nie tylko zobowiązania, oczko w głowie, ale też wielka nadzieja na rozwój całego kraju - oświadczył premier Mateusz Morawiecki podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa w Przysusze. Zadeklarował, że rząd nie zgodzi się na żadne zmiany, które pogarszałyby sytuację wsi.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA premier Mateusz Morawiecki Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel