X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Marek Biernacki

Premier Ewa Kopacz chwali Marka Biernackiego

To człowiek spokojny, ale energiczny, zdecydowany i wrażliwy, świetnie zna służby - tak premier Ewa Kopacz mówi o Marku Biernackim, nowym ministrze - koordynatorze do spraw służb specjalnych. Szefowa rządu odpiera zarzutry, że w tej nominacji chodziło o to, by zwiększyć kontrolę nad służbami, tak by nie wypłynęły nowe taśmy, które zagrażałyby rządowi.
Zobacz więcej na temat:  afera podsłuchowa afera taśmowa Ewa Kopacz Marek Biernacki służby specjalne

Marek Biernacki ponownie w rządzie (sylwetka)

W ostatnich dniach był wymieniany jako potencjalny kandydat na marszałka Sejmu. Wtedy mówił, że ma do dokończenia sprawy związane z pełnioną przez niego funkcją przewodniczącego sejmowej komisji do spraw służb specjalnych. Dziś Ewa Kopacz ogłosiła, że Marek Biernacki zostanie w jej rządzie koordynatorem do spraw służb specjalnych.
Zobacz więcej na temat:  afera podsłuchowa afera taśmowa dymisje w rządzie Ewy Kopacz Marek Biernacki