X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
PSL

Śniadanie w Trójce

W Salonie politycznym byli: Ewa Junczyk - Ziomecka z Kancelarii Prezydenta, wicemarszałek Sejmu Jarosław Kalinowski z PSL, wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński z SLD, poseł Paweł Graś z PO i eurodeputowany Adam Bielan - rzecznik PiS. W Salonie prasowym gościli publicyści: Dominika Wieowieyska z "Gazety Wyborczej", Wiesław Dębski z "Trybuny", Piotr Semka z "Rzeczpospolitej" i Piotr Zaremba z "Dziennika".
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan Jarosław Kalinowski Jerzy Szmajdziński kancelaria prezydenta PSL śniadanie

Śniadanie w Trójka

W Salonie politycznym porozmawiają: Marek Borowski - LiD, Jarosław Gowin z PO, Jarosław Kalinowski- PSL, Krzysztof Putra z PiS oraz europoseł Ryszard Czarnecki. Gośćmi Salonu prasowego bedą: Stanisław Janecki z "Wprost" Bronisław Wildstein z "Rzeczpospolitej", Tomasz Wróblewski z dziennika "Polska", Mariusz Ziomecki z Superstacji.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kalinowski Ryszard Czarnecki Bronisław Wildstein Tomasz Wróblewski Mariusz Ziomecki PSL śniadanie marek borowski POLSKA krzysztof putra

Śniadanie w Trójce

Goście Salonu politycznego: Adam Bielan z PiS, Paweł Graś - poseł PO, Władysław Stasiak - szef BBN, Jerzy Szmajdziński z SLD - wicemarszałek Sejmu i Stanisław Żelichowski szef klubu PSL Goście Salonu prasowego: Dominika Wielowieyska z "Gazety Wyborczej", Janusz Rolicki - publicysta "Faktu", Bronisław Wildstein - publicysta "Rzeczpospolitej" i Piotr Zaremba z "Dziennika".
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan Bronisław Wildstein dominika Janusz Rolicki Jerzy Szmajdziński PSL Stanisław Żelichowski śniadanie

Śniadanie w Trójce

W Salonie politycznym będą dyskutować: wicemarszałkowie Sejmu - Jarosław Kalinowski z PSL, Krzysztof Putra z PiS, Jerzy Szmajdziński z LiD oraz poseł Jarosław Gowin z PO. Gośćmi Salonu prasowego będą: Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Cezary Michalski z "Dziennika", Sławomir Sierakowski z "Krytyki Politycznej" i Bartosz Węglarczyk z "Gazety Wyborczej".
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kalinowski Jerzy Szmajdziński krzysztof putra PSL Rzeczpospolita śniadanie Tybet

Śniadanie w Trójce

W Salonie prasowym: Dominika Wielowieyska z Gazety Wyborczej, Jan Wróbel z Dziennika, i Mariusz Ziomecki z Superstacji. Potem w Salonie politycznym: wicemarszałek Sejmu - Stefan Niesiołowski z PO, szef BBN-u - Władysław Stasiak, rzecznik PIS europoseł Adam Bielan, poseł Marek Borowski - LiD i poseł Janusz Piechociński z PSL Zapraszam. Beata Michniewicz
Zobacz więcej na temat:  BBN dominika Janusz Piechociński marek borowski Mariusz Ziomecki PSL Stefan Niesiołowski śniadanie

Śniadanie w Trójce

Goście Salonu prasowego - Dominika Wielowieyska z "Gazety Wyborczej", Piotr Gabryel z "Rzeczpospolitej", Cezary Michalski z "Dziennika"i Tomasz Wróblewski -szef wydawnictwa "Polskapresse" Goście salonu politycznego - minister Mirosław Drzewiecki -PO, minister Marek Sawicki -PSL, europoseł Adam Bielan -rzecznik PiS, przew. klubu LiD Wojciech Olejniczak i przew. "Solidarności" Janusz Śniadek. Zapraszam, Beata Michniewicz.
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan cezary michalski dominika Mirosław Drzewiecki PSL Rzeczpospolita śniadanie Wojciech Olejniczak