X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
PSL

Śniadanie w Trójce

W Salonie politycznym gośćmi byli: Adam Bielan, PiS, Jarosław Gowin, PO, Jarosław Kalinowski, PSL, Ryszard Kalisz, SLD i Witold Waszczykowski, BBN. W Salonie prasowym rozmawiali: Michał Krzymowski, Cezary Łazarewicz, "Przekrój", Michał Szułdrzyński, "Rzeczpospolita" i Paweł Wroński, "Gazeta Wyborcza".
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan BBN Jarosław Kalinowski Polskie Stronnictwo Ludowe PSL Ryszard Kalisz Rzeczpospolita Sojusz Lewicy Demokratycznej śniadanie

PKW dotychczas zarejestrowała czterech kandydatów

Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Stefan Jaworski poinformował, że 10 kandydatów złożyło co najmniej 100 tysięcy podpisów, wymaganych do startu w wyborach. Stefan Jaworski dodał, że PKW oficjalnie zarejestrowała czterech kandydatów. Są nimi - Grzegorz Napieralski z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Waldemar Pawlak z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Marek Jurek z Prawicy Rzeczpospolitej i Bogusław Ziętek z Polskiej Partii Pracy.
Zobacz więcej na temat:  PSL Waldemar Pawlak kandydaci komisja wyborcza POLSKA Rzeczpospolita Sojusz Lewicy Demokratycznej