X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wacław Radziwinowicz

Stowarzyszenie Memoriał na rosyjskiej „liście agentów”

Stowarzyszenie Memoriał  zostało wpisane przez Ministerstwo Sprawiedliwości Rosji do rejestru organizacji „pełniących funkcję zagranicznego agenta”. Stowarzyszenie uważa tą decyzję za bezprawną i zamierza zaskarżyć ją do sądu.  – Tu chodzi o to, żeby ci, którzy mają inne, odrębne zdanie, żeby można ich było uciszyć – mówił w Polskim Radiu 24 Wacław Radziwinowicz (Gazeta Wyborcza).
Zobacz więcej na temat:  Memoriał Rosja Wacław Radziwinowicz

"Wybory w Rosji były testem sterowanej demokracji"

Centralna Komisja Wyborcza Rosji kończy liczenie głosów w wyborach parlamentarnych. Z cząstkowych wyników z ponad 93 proc. komisji obwodowych wynika, że do Dumy Państwowej mogą wejść przedstawiciele sześciu partii. Wszystko wskazuje na to, że partią zwycięską będzie Jedna Rosja. O wyborach w Rosji rozmawiali w Polskim Radiu 24 Maciej Jastrzębski (Polskie Radio), Paweł Purski (Eastbook.eu) i Wacław Radziwinowicz (Gazeta Wyborcza).
Zobacz więcej na temat:  Maciej Jastrzębski Rosja Wacław Radziwinowicz wybory parlamentarne