X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Witalij Kliczko

Medale to nie wszystko. Gwiazdy sportu idą w politykę

W ostatnich latach coraz więcej polskich sportowców szuka swego miejsca w polityce. Zostawali parlamentarzystami, radnymi, a najświeższy przypadek to Bogdan Wenta, wciąż walczący o fotel prezydenta Kielc. Trend jest zresztą ogólnoświatowy: wiele dawnych gwiazd stadionów, hal i ringów decyduje się wziąć odpowiedzialność za losy swoich małych, jak i dużych ojczyzn. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT bogdan wenta Witalij Kliczko

Kliczko wchodzi do gry. Na Ukrainie zapasy przed wyborami

Nabiera rumieńców ukraińska scena polityczna przed zbliżającymi się wyborami. Mer Kijowa Witalij Kliczko oświadczył, że jego ugrupowanie z pewnością weźmie udział w jesiennych wyborach parlamentarnych. Według ekspertów - wybory te mogą okazać się kluczowe w wielu aspektach ukraińskiej polityki. Start w koalicji z "Demokratycznym Aliansem" zapowiedziała z kolei "Samopomoc", partia mera Lwowa Andrija Sadowego.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ukraina Wybory na Ukrainie Europa Witalij Kliczko

"Na Ukrainie możliwa jest druga fala rewolucji"

Jeśli po wyborach nowy rząd i prezydent nie podejmą szeroko zakrojonych reform, można spodziewać się wybuchu niezadowolenia społecznego – powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl Tadeusz A. Olszański z Ośrodka Studiów Wschodnich
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Donbas Donieck Euromajdan Krym nacjonalizm Petro Poroszenko Raport Białoruś Rosja sankcje Unii Europejskiej Ukraina Unia Europejska Wiktor Janukowycz Witalij Kliczko Wybory na Ukrainie wybory parlamentarne ZSRR

Ekspert: dla uspokojenia sytuacji w kraju, Poroszenko musi współpracować z Rosją

- Jeżeli separatyści nie będą otrzymywać wsparcia, ta cała rewolta po prostu umrze. I taki scenariusz jest coraz bardziej realny, bo rośnie agresja separatystów, rosną możliwości działań antyterrorystycznych armii ukraińskiej i jakoś Putin nie zamierza wprowadzać rosyjskiego wojska na teren wschodni - mówił w Jedynce Jan Piekło.
Zobacz więcej na temat:  Julia Tymoszenko Petro Poroszenko Rosja Ukraina Witalij Kliczko