Polskie Radio
Section05
Katarzyna Ciepielewska

Andrzej Mastalerz: bardzo ostrożnie opowiadam o swoich marzeniach

Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski przed Trójkowy mikrofon zapraszają osoby wyjątkowe: pełne pasji, energii do działania, smakoszy życia, wyciskających je jak cytrynę. Audycję ilustrują utwory starannie wyselekcjonowane przez prowadzących i zaproszonego gościa. Tym razem był nim Andrzej Mastalerz, którego charakterystyczny głos doskonale znają wielbiciele audiobooków oraz słuchacze Teatru Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Mastalerz KULTURA aktor aktorstwo TEATR Polskie Radio Katarzyna Ciepielewska Łukasz Sobolewski Trójka

Krzysztof Ignaczak: mam na koncie kilka sukcesów, ale też porażek

Popularny "Igła" uchodził za jednego z najlepszych libero na świecie. Przez wiele lat występował w reprezentacji Polski w siatkówce. W biało-czerwonych barwach rozegrał ponad 320 spotkań. Po przejściu na siatkarską emeryturę zajmował się również komentowaniem sportu, zostając ekspertem jednej ze stacji telewizyjnych. Gościem audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość" był Krzysztof Ignaczak. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Katarzyna Ciepielewska Łukasz Sobolewski krzysztof ignaczak

Miłka Raulin: wszystko zaczęło się od Śnieżki

Pierwszą górską wyprawą przyszłej himalaistki była… kolonijna wycieczka na Śnieżkę. – Wspominam ten dzień bardzo źle. I dobrze. Byłam koszmarnie zmęczona, niezadowolona, wściekła i spocona, ale gdy zobaczyłam te zielone zbocza, to chyba wtedy poczułam, że to jest moja przestrzeń – mówi Miłka Raulin w audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość". 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Katarzyna Ciepielewska Łukasz Sobolewski Miłka Raulin Himalaje grenlandia

Jacek Rozenek: moja praca była dla mnie darem niebios

Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. Lektor, konferansjer, trener biznesu i animator kultury. Od lat zaangażowany w działalność charytatywną. Teraz głośno mówi o walce z depresją i pokazuje, że z każdej sytuacji, nawet najgorszej, jest wyjście. Gościem audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość" był Jacek Rozenek. 
Zobacz więcej na temat:  Jacek Rozenek Łukasz Sobolewski Katarzyna Ciepielewska Trójka udar mózgu zdrowie

Krystyna Tkacz: Już w przedszkolu mówili o mnie "artystka"

O tym, że będzie aktorką, wiedziała już od wczesnych lat dziecięcych. Krystyna Tkacz jest posiadaczką niezwykle charakterystycznego głosu i wielkiej charyzmy. W audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość" opowiedziała o swoich początkach oraz o tym, że nie wyobrażała sobie wyboru innej ścieżki życiowej. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Krystyna Tkacz Łukasz Sobolewski Katarzyna Ciepielewska aktorstwo TEATR

Ewa Błaszczyk: nauczyłam się roli po francusku, nie znając ani jednego słowa w tym języku

Ewa Błaszczyk jest aktorką teatralną i filmową, a także piosenkarką. Poza tym niezwykle aktywnie zajmuje się działalnością społeczną i charytatywną. Jakie były jej aktorskie początki? Jak wspomina pierwsze kroki w teatrze? O swojej pracy i pasji opowiedziała w audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość".
Zobacz więcej na temat:  Trójka Łukasz Sobolewski Katarzyna Ciepielewska Ewa Błaszczyk FILM KULTURA TEATR

Miłość, cierpliwość, szczęście i wolność – najważniejsze słowa Bartasa Szymoniaka

Bartas Szymoniak najpierw dał się poznać jako wokalista grupy Sztywny Pal Azji, by potem rozpocząć udaną karierę solową. W rozmowie z Katarzyną Ciepielewską i Łukaszem Sobolewskim opowie o sukcesie ostatniej płyty "Wojownik z miłości", wielkich zmianach w życiu osobistym i zdradzi, co znajdzie się na najnowszym krążku.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA Łukasz Sobolewski Katarzyna Ciepielewska muzyka hp

Mariusz Czerkawski: pierwsze lodowisko było na parkingu

Przez wielu uważany jest za najwybitniejszego polskiego hokeistę. W najlepszej lidze świata spędził 12 sezonów, gdzie reprezentował barwy Boston Bruins, Edmonton Oilers, New York Islanders, Montreal Canadiens i Toronto Maple Leafs. Jako pierwszy Polak wystąpił też w Meczu Gwiazd NHL. Gościem audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość" był Mariusz Czerkawski.
Zobacz więcej na temat:  Łukasz Sobolewski Katarzyna Ciepielewska Mariusz Czerkawski Trójka

Profesor Zbigniew Lew-Starowicz: spotkałem wielu zakochanych

Jak przezwyciężyć kryzys w związku? Czy Polacy są w związkach szczęśliwi? Jakie są rodzaje miłości i jaka jest różnica między miłością a przyjaźnią? Gościem audycji "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość" był psychiatra i psychoterapeuta, ekspert z zakresu seksuologii profesor Zbigniew Lew-Starowicz.
Zobacz więcej na temat:  Katarzyna Ciepielewska Łukasz Sobolewski psychologia miłość Włochy kuchnia włoska Trójka

Laura Łącz: autorytety miałam przede wszystkim w szkole teatralnej

Kasia Ciepielewska i Łukasz Sobolewski przed Trójkowy mikrofon zapraszają osoby bardzo wyjątkowe: pełne pasji, energii do działania, smakoszy życia, wyciskających je jak cytrynę. Audycję ilustrują utwory starannie wyselekcjonowane przez autorów i zaproszonego gościa. Tym razem ich gościem będzie Laura Łącz, aktorka teatralna i filmowa, a także pisarka i właścicielka Agencji Artystycznej "Laura", która zajmuje się organizacją imprez artystycznych dla dzieci i dorosłych.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA TEATR aktorstwo Łukasz Sobolewski Trójka Katarzyna Ciepielewska