X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
ropa naftowa

Ekspert: Białoruś targuje się z Rosją o pieniądze

- Wiele wskazuje na to, że historia z zanieczyszczoną ropą naftową w rurociągu "Przyjaźń", o czym alarmowała właśnie Białoruś, to jeden z elementów wywierania przez Aleksandra Łukaszenkę nacisku na Rosję. Prezydent szacował starty na kilkaset milionów dolarów, których rekompensaty Białoruś ma się domagać od Rosji. Można się spodziewać w tej sprawie jeszcze wielu spięć i dyskusji – mówił w Polskim Radiu 24 Marek Budzisz, ekspert ds. wschodnich.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Władimir Putin Aleksander Łukaszenka Rosja Białoruś ropa naftowa

Rosja: czysta ropa dotarła do stacji przy granicy Białorusi

Rzecznik rosyjskiego wicepremiera Dmitrija Kozaka, Ilja Dżus powiedział w poniedziałek, że rosyjska ropa odpowiadająca wymaganiom technicznym dotarła w południe tego dnia do stacji Uniecza rurociągu Przyjaźń (Drużba), w pobliżu granicy z Białorusią. Wcześniej w poniedziałek władze białoruskiego koncernu Biełnieftiechim przekazały, że czysta ropa nie dotarła jeszcze rurociągiem Przyjaźń na Białoruś.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja Białoruś Raport Białoruś Aleksander Łukaszenka ropa naftowa Ukraina