Polskie Radio
Section05
Twój Ruch

"Euro zamiast tarczy antyrakietowej, inwestowanie w armię nic nie da". Przypominamy spot partii Palikota

- To inwestowanie w armię nic nie da, tylko ofiar będzie więcej - słyszymy głos Barbary Nowackiej w spocie sprzed dziewięciu lat. Wideo ożyło w internecie i komentowane jest w kontekście poglądów i postulatów ówczesnych polityków Europy Plus Twojego Ruchu, dziś ideowo bliskich Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Janusz Palikot Władimir Putin Europarlament Twój Ruch Barbara Nowacka

Lewica ma problem: powstaje odrębny blok wyborczy

- Powstanie projekt polityczny o nazwie Zjednoczona Lewica. Stworzą go Unia Pracy, Socjaldemokracja Polska, Twój Ruch oraz Wolność i Równość - powiedział portalowi wPolityce.pl anonimowo jeden z działaczy lewicy, który tworzy nowy blok. - Czarzasty z nas zakpił i pominął - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 wybory w Polsce Lewica Razem Wiosna Roberta Biedronia SLD Włodzimierz Czarzasty socjaldemokracja polska Twój Ruch

Barbara Nowacka: Polacy czują się podzieleni

- Wydaje mi się, że rozpoczęła się niespecjalnie dobra zmiana, czyli bardzo wyraźny podział Polek i Polaków, którzy tak głęboko czują się podzieleni, że wychodzą manifestować swoje poglądy i swoją niezgodę - mówi w "Sygnałach dnia" współprzewodnicząca Twojego Ruchu Barbara Nowacka.
Zobacz więcej na temat:  Barbara Nowacka konstytucja konstytucja 3 maja Krzysztof Grzesiowski manifestacje Prawo i Sprawiedliwość Trybunał Konstytucyjny Twój Ruch Zjednoczona Lewica