X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Twój Ruch

Szczyt klimatyczny. Czy Polska spełni warunki UE ws. emisji CO2?

Unia Europejska chce, żeby do 2050 roku emisję dwutlenku węgla ograniczyć o co najmniej 20 procent. Polska jest temu przeciwna, gdyż mogłoby to zagrozić zapaścią jej gospodarki opartej na węglu kamiennym. Temat będzie dyskutowany podczas trwającego w Warszawie szczytu klimatycznego ONZ.
Zobacz więcej na temat:  emisja co2 PiS Platforma Obywatelska SLD Solidarna Polska Szczyt klimatyczny w Warszawie środowisko Twój Ruch

Zespoły parlamentarne - potrzebne zmiany?

Paweł Deresz, mąż zmarłej w katastrofie smoleńskiej posłanki Jolanty Szymanek-Deresz, wystosował list otwarty do marszałek Sejmu o dołożenie starań w celu szybkiego zakończenia haniebnego spektaklu, który jego zdaniem toczy się w Sejmie w związku z działalnością zespołu Antoniego Macierewicza.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz katastrofa smoleńska katastrofa w Smoleńsku PiS Platforma Obywatelska PSL SLD Solidarna Polska Twój Ruch