X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wojsko

Dawid Wildstein ws. zakupu F-35: opozycja będzie krytykowała każde działania rządu

Zakup myśliwców F-35 i krytyka tej decyzji ze strony niektórych wojskowych oraz polityków opozycji zdominowały audycję "Temat dnia" w Polskim Radiu 24. - Po prostu ręce opadają. Chodzi tu o to, żeby gonić króliczka, a nie go złapać - powiedział publicysta tygodnika "Sieci" Piotr Cywiński. - Takie jest właśnie aktualne działanie opozycji - stwierdził z kolei Dawid Wildstein z tvp.info.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wojsko Wojsko Polskie F-35 MON Dawid Wildstein

"Dowód bardzo dobrych relacji Polski i USA". Szef MON o ćwiczeniach Defender

- Będziemy mieli możliwość potwierdzenia i praktycznego sprawdzenia narodowych procedur i możliwości logistycznych - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak na odprawie dotyczącej polsko-amerykańskiej współpracy przed ćwiczeniami Defender-Europe 20. Dodał, że ćwiczenia to mocne potwierdzenie "naszego wspólnego zaangażowania na rzecz bezpieczeństwa".
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak USA Georgette Mosbacher POLSKA wojsko MON

Szef MON: F-35 to "top of the top" uzbrojenia, piątek przejdzie do historii Wojska Polskiego

- F-35 jest samolotem nieporównywalnym z żadnym innym. Siłom powietrznym, które nim dysponują, daje wielką przewagę. To jest "top of the top" jeśli chodzi o uzbrojenie - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia szef MON Mariusz Błaszczak. Dodał, że najbliższy piątek przejdzie do historii, bo tego dnia zostanie podpisana umowa kupna myśliwców.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak Wojsko Polskie F-35 wojsko Krzysztof Świątek

Szef MON: jesteśmy przygotowani na kolejne oskarżenia ze strony Rosji

- Rzeczpospolita jest najbardziej dotknięta przez II wojnę światową. 6 mln obywateli Polski w tym 3 mln polskich Żydów zostało zamordowanych w Holokauście przez Niemców - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia szef MON Mariusz Błaszczak, odnosząc się do Światowego Forum Holokaustu organizowanego w Jerozolimie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio Sygnały Dnia Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak armia wojsko Auschwitz Rosja Grzegorz Jankowski