Polskie Radio
Section05
Agata Kornhauser-Duda

Szczyt Trójmorza. "Nasza współpraca przyczyni się do rozwoju całej UE"

Współpraca między krajami Trójmorza jest w interesie UE, przyczyni się do jej rozwoju - głosi przyjęta w czwartek deklaracja uczestników drugiego szczytu inicjatywy Trójmorza w Warszawie. Priorytetem Trójmorza - według dokumentu - jest wspieranie inwestycji w infrastrukturę.
Zobacz więcej na temat:  Donald Trump w Polsce Donald Trump Stany Zjednoczone USA Andrzej Duda Melania Trump Agata Kornhauser-Duda Warszawa Zamek Królewski RELACJA

Dzień Dziecka z parą prezydencką

W Pałacu Prezydenckim byli dziś wyjątkowi goście. Z okazji Dnia Dziecka prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda zaprosili uczniów z całej Polski, w tym polskie dzieci z Litwy. Były konkursy, gry terenowe i życzenia od pary prezydenckiej. Dzieci obejrzały także przedstawienie "Legendy Warszawskie", w którym w roli narratorów wystąpiła para prezydencka.
Zobacz więcej na temat:  dzień dziecka prezydent POLSKA Agata Kornhauser-Duda

Charytatywny koncert poświęcony twórczości Ireny Jarockiej

Kayah, Dorota Miśkiewicz, Kasia Kowalska, Ania Rusowicz, Małgorzata Ostrowska, Halina Frąckowiak, Olga Bończyk, Andrzej Lampert i Janusz Szrom – wystąpią podczas koncertu na rzecz uzdolnionej młodzieży w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Na imprezę zapraszał w Polskim Radiu 24 prof. Michał Sobolewski, prezes Fundacji Ireny Jarockiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Agata Kornhauser-Duda Irena Jarocka Agencja Muzyczna studio im. Witolda Lutosławskiego koncert Polskie Radio