X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Bogdan Zdrojewski

Śniadanie w Trójce

Salon polityczny:minister Elżbieta Jakubiak - szefowa Gabinetu Prezydenta, Bogdan Zdrojewski - przewodniczący klubu PO, Jerzy Szmajdziński - przewodniczący klubu SLD, Adam Bielan - wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, rzecznik PiS i Ryszard Czarnecki - poseł do PE i poseł Szymon Pawłowski - rzecznik LPR. W Salonie prasowym rozmowa z publicystami: Wiesławem Dębskim, Cezarym Michalskim z "Dziennika", Piotrem Semką z "Rzeczpospolitej" ii Bartoszem Węglarczykiem z "Gazety Wyborczej" Zaprasza
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan Bogdan Zdrojewski Jerzy Szmajdziński Ryszard Czarnecki Rzeczpospolita śniadanie

Najpierw odpolitycznić prokuraturę

Jednym z naszych wniosków jest odpolitycznienie prokuratury. Nie może być tak, że prokurator generalny jest postacią polityczną, związaną z funkcją ministra sprawiedliwości, dlatego że w takim wypadku zawsze będą rodzić się podejrzenia, iż tego typu wnioski mają charakter polityczny, czyli przede wszystkim służą do walki z opozycją. Tak być nie może.
Zobacz więcej na temat:  Bogdan Zdrojewski Donald Tusk Platforma Obywatelska polityka Sojusz Lewicy Demokratycznej Sygnały Dnia toczeń