X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ewa Stankiewicz

Kolejne zawiadomienia do prokuratury po blokadzie Sejmu

Szef Kancelarii Sejmu przesłał do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście dwa zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jedno zawiadomienie dotyczy bezprawnego pozbawienia wolności posłów i pracowników Kancelarii Sejmu przez uniemożliwienie im opuszczenia gmachu Sejmu. Drugie dotyczy naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego posła Pawła Suskiego.
Zobacz więcej na temat:  Adam Hofman Ewa Stankiewicz Gazeta Polska protest Stefan Niesiołowski Warszawa

Pokłosie piątkowej blokady Sejmu

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości złożyli doniesienie do warszawskiej prokuratury. Skarga dotyczy zachowania posła Stefana Niesiołowskiego wobec dziennikarki "Gazety Polskiej" Ewy Stankiewicz. Według Marcina Mastalarka z PiS, Stefan Niesiołowski dopuścił się groźby karalnej i uniemożliwił wykonywanie obowiązków dziennikarskich, a także naruszył nietykalność cielesną Ewy Stankiewicz.
Zobacz więcej na temat:  Ewa Stankiewicz Gazeta Polska Prawo i Sprawiedliwość Solidarność Stefan Niesiołowski