X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Łukasz Pawłowski

"Niezatapialny Trump". Jan A.P. Kaczmarek i Łukasz Pawłowski o wyborach w USA

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych są już na ostatniej prostej. Starcie między Hillary Clinton i Donaldem Trumpem komentowali w audycji Trendy Kultury Polskiego Radia 24 Jan A.P. Kaczmarek, polsko-hollywoodzki kompozytor i Łukasz Pawłowski, publicysta.
Zobacz więcej na temat:  anteny wybory w USA Donald Trump Hillary Clinton Jan A.P. Kaczmarek Łukasz Pawłowski USA wybory prezydenckie w USA wybory w USA

Kto wygrał debatę Clinton - Trump. Eksperci podzieleni

Za nami pierwsza przedwyborcza debata telewizyjna w USA z udziałem Hillary Clinton i Donalda Trumpa. Kto lepiej zaprezentował się w debacie i przybliżył się do zwycięstwa w wyścigu o fotel prezydencki w Stanach Zjednoczonych? O tym w Debacie Poranka rozmawiali prof. Piotr Ostaszewski (Szkoła Główna Handlowa) i Łukasz Pawłowski („Kultura Liberalna”).
Zobacz więcej na temat:  anteny wybory w USA debata Donald Trump Hillary Clinton Łukasz Pawłowski USA wybory prezydenckie wybory prezydenckie w USA wybory w USA