X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Andrzej Jonas

Apel prezydenta próbą zasypania podziałów

– Prezydent Andrzej Duda wyraźnie zaakcentował swoją skłonność do tego, by co najmniej zafastrygować to pęknięcie, które jest pomiędzy ludźmi wyznającymi różne poglądy na państwo – mówił o przemówieniu Andrzeja Dudy z okazji Święta Niepodległości Andrzej Jonas, redaktor naczelny The Warsaw Voice. Wydarzenia tygodnia komentowała w Polskim Radiu 24 również Anna Sarzyńska (wPolityce.pl).
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Andrzej Jonas Donald Trump polityka Święto Niepodległości wybory w USA

Rosyjskie samoloty bojowe przeleciały nad Europą

Dwa rosyjskie bombowce strategiczne TU-160 przeleciały od koła podbiegunowego, aż po Zatokę Biskajską. Do zdarzenia doszło 22 września, ale informację podano dopiero teraz. Podczas tej wyprawy interweniowali Norwegowie, Brytyjczycy, Francuzi i Hiszpanie. O przelotach samolotów rosyjskich, a także NATO-wskich mówił w audycji Świat w Południe Andrzej Jonas (ekspert ds. stosunków międzynarodowych).
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Jonas Europa NATO Rosja USA

Marsz KOD zmieni obraz polskiej polityki?

50 tys. ludzi – według danych stołecznego ratusza – przeszło 12 grudnia przez Warszawę w marszu "Obywatele dla demokracji” zorganizowanym przez Komitet Obrony Demokracji. Uczestnicy przyszli bronić niezawisłości Trybunału Konstytucyjnego i trójpodziału władzy. Co ta demonstracja oznacza dla polskiej polityki?
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Jonas Grzegorz Rzeczkowski Jan Ordyński manifestacje Piotr Gursztyn protest Trybunał Konstytucyjny