X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Mieszkanie Plus

"Na Donaldzie Tusku ciążą bardzo poważne zarzuty"

- Decyzja o tym, czy popierać Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej na drugą kadencję jest przed nami, natomiast osobiście widzę znacznie więcej przesłanek by nie popierać – powiedział w programie 24 Pytania poseł PiS, szef sejmowej komisji finansów publicznych Jacek Sasin. Gość Polskiego Radia 24 mówił też m.in. o programie Mieszkanie Plus i zamieszaniu wokół śmigłowców Caracal.
Zobacz więcej na temat:  Caracale Donald Tusk Jacek Sasin Mieszkanie Plus

Rok 2017 może dobić firmy budowlane

Choć w 2015 roku przychody największych 15 firm budowlanych w Polsce wzrosły rok do roku o 8,2 proc., to w tym roku jest już widoczne wyhamowanie produkcji budowlanej. Może to skutkować spiętrzeniem robót w latach następnych – przestrzegają w raporcie „Polskie spółki budowlane – najważniejsi gracze, kluczowe czynniki wzrostu i perspektywy rozwoju branży” eksperci firmy doradczej Deloitte.
Zobacz więcej na temat:  autostrady budownictwo fundusze europejskie fundusze unijne kolej Mieszkanie Plus Robert Lidke

"Rząd ma obowiązek pomagać tym, którzy sobie nie radzą"

- Ostatni Kongres Budownictwa we Wrocławiu, w którym uczestniczyło kilkuset przedstawicieli firm deweloperskich, stwierdził, że program "Mieszkanie Plus" jest realny - mówił na antenie radiowej Trójki wiceminister infrastruktury i budownictwa Kazimierz Smoliński. - Trudno uwierzyć, że ten program zakończy się powodzeniem - stwierdziła Marzena Okła-Drewnowicz (PO).
Zobacz więcej na temat:  Marcin Pośpiech Mieszkanie Plus Trójka