X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Biała Podlaska

Mieszkanie Plus. "Nieruchomości kołem zamachowym gospodarki"

- Chcemy aby w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy, co najmniej kilkadziesiąt tys. mieszkań było w budowie - mówił w sobotę premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Lublina. Dzień wcześniej w Białej Podlaskiej do użytku zostały oddane mieszkania w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. O tym jak ta inicjatywa wpłynie na polską gospodarkę mówił w Polskim Radiu 24 ekonomista, Artur Bartoszewicz.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Mieszkanie Plus Mateusz Morawiecki Biała Podlaska

„Kultura Pomaga”. Radiowa Dwójka dla osób z autyzmem

Już po raz drugi Program Drugi Polskiego Radia organizuje akcję „Kultura Pomaga”. W tym roku pieniądze pochodzące ze specjalnej licytacji, która odbędzie się 1 czerwca w antenie Dwójki, powędrują do Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych Zaburzeniach „Wspólny Świat”. W Polskim Radiu 24 o inicjatywie mówił Paweł Siwek, dziennikarz radiowej Dwójki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 autyzm Dwójka Polskie Radio zdrowie Biała Podlaska

Ruszył program Mieszkanie Plus. "Bezkonkurencyjna oferta"

W Białej Podlaskiej uroczyście zainaugurowano program Mieszkanie Plus. Wicepremier Mateusz Morawiecki wyraził przy tej okazji nadzieję, że dzięki projektowi młodzi ludzie będą zostawać w Polsce, a nie przenosić się za granicę. Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział natomiast, że inicjatywa ma zwrócić Polakom wolność i prawo do normalnego życia. W Polskim Radiu 24 o programie Mieszkanie Plus mówił Bartosz Turek, ekspert ds. nieruchomości.
Zobacz więcej na temat:  mieszkanie Mieszkanie Plus PiS Jarosław Kaczyński Biała Podlaska Mateusz Morawiecki