Polskie Radio
Section05
Big Cyc

Big Cyc o nowej płycie "Manifesto": muzycznie dbamy o to, żeby było różnorodnie

Big Cyc wraca z nowym przebojowym albumem "Manifesto". - Big Cyc jest dowodem tego, że młodość to nie jest kwestia wieku, tylko kwestia ducha i nastawienia do życia. Jeżeli mamy pozytywne nastawienie do życia, tak jak w piosence tytułowej "Manifesto", to naprawdę możemy czuć się młodzi w wieku 50, 60 czy nawet 70 lat - mówi w radiowej Jedynce Krzysztof Skiba.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Marcin Kusy Big Cyc Rock Kobranocka Wilki albumy roku album piosenka Lady Pank Opole Krzysztof Skiba

Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak: moja solowa twórczość jest zupełnie inna niż to, co robię z zespołem Big Cyc

- Okazało się, że drzemią we mnie jakieś pokłady dużego spokoju, które chciałbym przełożyć na język muzyki, piosenki, tekstów - powiedział w audycji "Tu jest muzyka" Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, wokalista, basista, autor tekstów, kompozytor. W audycji rozmawialiśmy z muzykiem m.in. o piosence "Budda", pierwszym singlu z nadchodzącej drugiej solowej płyty artysty.
Zobacz więcej na temat:  Kamil Wicik muzyka rozrywkowa Big Cyc

Lato z Radiem zdobyło Wyszków i Nowe Miasto Lubawskie

Przedostatni weekend trasy koncertowej Lata z Radiem udowodnił, że mimo schyłku wakacji, chęci do zabawy nie brakuje – w Wyszkowie i Nowym Mieście Lubawskim bawiło się w sumie ponad 50 tysięcy osób. Specjalnie dla fanów Radiowej Jedynki zagrali: Andrzej Piaseczny, Blue Café, Golec uOrkiestra, Big Cyc i Formacja Nieżywych Schabuff.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Piaseczny Big Cyc Blue Cafe Formacja Nieżywych Schabuff Golec uOrkiestra Lato z Radiem Lato z Radiem 2015