Polskie Radio
Section05
komunikatory

Komunikatory - szybka wymiana myśli czy płaskie relacje?

Komunikatory cieszą się ogromną popularnością wśród przedstawicieli wszystkich pokoleń. To dzięki nim możemy być ze sobą w stałym kontakcie, przesyłać wiadomości, zdjęcia lub nagrania. Czy komunikowanie się za ich pomocą zawsze okazuje się dla nas korzystne? Jak łatwo jest błędnie zinterpretować intencje osoby znajdującej się po drugiej stronie ekranu? 
Zobacz więcej na temat:  Trójka komunikatory media społecznościowe komunikacja elektroniczna Piotr Firan Raf Uzar

Tylko dla Twoich oczu. Szyfrowane komunikatory internetowe

Epoka SMS-ów już dawno za nami. Dziś naszym ulubionym sposobem porozumiewania się (oprócz kontaktu twarzą w twarz), jest korzystanie z komunikatorów internetowych. Komunikacja z drugim człowiekiem powinna iść w parze z poczuciem bezpieczeństwa. Nie chcemy przecież, by nasze słowa czy zdjęcia wpadły z niepowołane ręce. W tym celu warto wyposażyć się w szyfrowany komunikator, który zabezpieczy nas przed wyciekiem danych.
Zobacz więcej na temat:  Trójka STYL ŻYCIA Mateusz Drozda telefony komórkowe telefon smarfon internet sieć online komunikator komunikatory szyfrowanie szyfrowanie danych bezpieczeństwo danych bezpieczeństwo w sieci bezpieczeństwo w internecie