Polskie Radio
Section05

wycieczka rowerowa

Jak przejechać 100 kilometrów na rowerze?

To magiczna bariera dla każdego rowerzysty. Aby przejechać taki dystans, nie można porywać się jednak z motyką na Słońce. Choć mogłoby się wydawać, że to tylko kilka godzin jazdy, na drodze mogą nas spotkać przygody, z którymi trzeba sobie poradzić.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 rower poradnik porady wycieczka

Bulwary wiślane. Najczęściej odwiedzany warszawski adres

Bulwary wiślane są jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc na mapie Warszawy. W słoneczny dzień tętnią życiem. - Warszawa jest jednym z nielicznych europejskich miast, które posiada tak dobrze rozwiniętą infrastrukturę nadrzeczną dla mieszkańców i turystów - mówił Tomasz Reich, redaktor naczelny i założyciel portalu Nowa Warszawa.pl.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Podróże z Czwórką Mateusz Kulik wycieczka STYL ŻYCIA