Polskie Radio
Section05
Dariusz Majelonek

Dariusz Malejonek: chrześcijaństwo jest dla mnie wolnością

- Jestem w Kościele od dorosłości, a kiedy byłem dzieckiem, to moje święta były zupełnie inne, bo nie miały tego duchowego aspektu tak, jak teraz - mówił w Polskim Radiu 24 Darek Malejonek, muzyk. - Mimo, że byłem w tzw. domu niewierzącym, to w moim sercu był głód i czarna dziura, zasysająca różne duchowe aspekty rzeczywistości - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Magdalena Piejko Dariusz Majelonek KULTURA MUZYKA reggae Boże Narodzenie Boże Narodzenie 2019 Boże Narodzenie 2019 w Polskim Radiu

Malejonek: losy Żołnierzy Wyklętych kopalnią tematów

– Losy Żołnierzy Wyklętych są kopalnią niezwykłych tematów – powiedział Dariusz Malejonek, wokalista i gitarzysta. W audycji "Życie z duszą, czy bez" poszukaliśmy odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, czy patriotyzm może być w naszych czasach przejawem buntu. Przyjrzeliśmy się również temu, w jaki sposób wojna na Bliskim Wschodzie zmieniła tamtejsze chrześcijaństwo.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Żołnierze Wyklęci Dariusz Majelonek Maleo Reggae Rockers

Nowa płyta na 30-lecie De Mono

- Tą płytą dziękujemy naszym słuchaczom, tym którzy razem z nami rosną i są przy nas i dalej chętnie przychodzą na koncerty. A piosenką promującą album "XXX" chcemy pokazać, że nadal drzemie w nas mnóstwo pomysłów - mówił Andrzej Krzywy z zespołu De Mono, który w tym roku świętuje 30-lecie istnienia.
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Krajewski Andrzej Krzywy De Mono Rafał Porzeziński koncerty w Polskim Radiu studio im. Witolda Lutosławskiego Krzysztof Jaryczewski Janusz Yanina Iwański Dariusz Majelonek Paweł Sztompke Bob Marley