X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Frans Timmermans

Spór o TK. Opozycja stawia warunki, PiS uznał je za zaporowe

Poseł PiS Jacek Sasin przekonywał w Jedynce, że PiS jest gotów do rozmowy o warunkach stawianych przez opozycję, m.in. o zaprzysiężeniu trzech sędziów, jednak nie mogą one być zaporowe, muszą podlegać negocjacji. - Jesteśmy przekonani o słuszności naszych działań, ale chcemy kompromisu - zapewniał. Rzecznik PO Jan Grabiec mówił, że PiS nie chce uznać błędów i się z nich wycofać, a Trybunał Konstytucyjny już wcześniej tej partii przeszkadzał.
Zobacz więcej na temat:  Beata Szydło Frans Timmermans Jacek Sasin Jan Grabiec PiS PO Trybunał Konstytucyjny

KE nie wyda dziś opinii ws. Polski? Premier: niczego się nie boimy

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans, zgodnie z zapowiedzią, ma przyjąć w poniedziałek opinię przedstawiającą zastrzeżenia KE co do poszanowania zasad rządów prawa przez Polskę oraz podsumowującą dialog z Warszawą na temat sporu wokół Trybunału Konstytucyjnego. Według nieoficjalnych informacji Polskiego Radia, nie jest to jednak przesądzone.
Zobacz więcej na temat:  Beata Szydło Frans Timmermans Komisja Europejska Trybunał Konstytucyjny