X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Irena Wóycicka

Irena Wóycicka: chcemy wzmocnić ojców

- Celem podstawowym zmian, które uwzględnia zarówno rządowy, jak i prezydencki projekt, jest to, aby osoby, które dotychczas nie mogły skorzystać w części lub w całości z rozliczeń podatkowych rodzinnych, mogły to robić - mówi w "Salonie politycznym Trójki" Irena Wóycicka z Kancelarii Prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  Bronisław Komorowski Donald Tusk dzieci Irena Wóycicka kancelaria prezydenta podatek VAT ulga na dzieci ulga podatkowa vat

Irena Wóycicka: na Ogólnopolskiej Karcie Dużej Rodziny nie można poprzestać

- Zbliżamy się do finału, mamy nadzieję, że Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny niebawem ruszy. Chcielibyśmy, by w każdej gminie takie rozwiązania powstały, miejmy nadzieję, że przyłączenie się rządu wzmocni ruch kart - powiedziała sekretarz w Kancelarii Prezydenta Irena Wóycicka.
Zobacz więcej na temat:  Bronisław Komorowski Irena Wóycicka Karta dużej rodziny pieniądze ulga na dzieci ulga podatkowa