X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Krzysztof Mieszkowski

transmisja Sejm: wniosek ws. ministra rolnictwa wycofany

Sejm nie zajmie się wotum nieufności wobec ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela. Izba poparła wycofanie wniosku o wotum zgłoszone przez lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza Za wycofaniem wniosku ws. wotum nieufności było 363 posłów, przeciw było 2 posłów, a od głosu wstrzymało się 61 posłów. Posiedzenie Sejmu relacjonowaliśmy w Polskim Radiu 24. 
Zobacz więcej na temat:  Sejm Krzysztof Jurgiel Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi PSL Krzysztof Mieszkowski

Debata Poranka: Kultura sceną sporu politycznego

Zarząd województwa dolnośląskiego domaga się odwołania Cezarego Morawskiego z funkcji dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. Aktor w ubiegłym roku na tym stanowisku zastąpił obecnego posła Nowoczesnej, Krzysztofa Mieszkowskiego. Czy kultura staje się dziś w Polsce jednym z obszarów sporu politycznego? O tym w Debacie Poranka rozmawiali Piotr Zaremba, publicysta „wSieci” i Jakub Majmurek z „Krytyki Politycznej”.
Zobacz więcej na temat:  PiS Teatr Polski we Wrocławiu Mateusz Matyszkowicz Krzysztof Mieszkowski