X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Teatr Polski we Wrocławiu

Debata Poranka: Kultura sceną sporu politycznego

Zarząd województwa dolnośląskiego domaga się odwołania Cezarego Morawskiego z funkcji dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu. Aktor w ubiegłym roku na tym stanowisku zastąpił obecnego posła Nowoczesnej, Krzysztofa Mieszkowskiego. Czy kultura staje się dziś w Polsce jednym z obszarów sporu politycznego? O tym w Debacie Poranka rozmawiali Piotr Zaremba, publicysta „wSieci” i Jakub Majmurek z „Krytyki Politycznej”.
Zobacz więcej na temat:  PiS Teatr Polski we Wrocławiu Mateusz Matyszkowicz Krzysztof Mieszkowski

"Nie będę ingerował w przekaz artystyczny"

- Wolność twórcza ma szerokie granice, ale one istnieją. Będziemy w tej kwestii delikatni - deklarował wicepremier Piotr Gliński, komentując w Dwójce "awanturę" wokół Teatru Polskiego we Wrocławiu i przedstawiając priorytety nowej polityki kulturalnej.
Zobacz więcej na temat:  Barbara Schabowska Dwójka FILM KULTURA KULTURA literatura Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego MUZYKA Piotr Gliński polityka rząd Beaty Szydło TEATR Teatr Polski we Wrocławiu