X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Petro Poroszenko

NASZ WYWIAD Ekspert: Zełenski skupi się teraz na wyborach do parlamentu

- Wyborcy głosowali raczej ”przeciwko” Petrowi Poroszence niż ”za” Wołodymyrem Zełenskim. Ukraińcy są zmęczeni wojną, sfrustrowani niewystarczającą ich zdaniem walką przeciwko korupcji, ostrym wzrostem opłat za usługi komunalne i innymi bolesnymi społecznymi skutkami reform – komentuje dla portalu PolskieRadio24.pl ekspert Maksym Khyłko.
Zobacz więcej na temat:  NASZ WYWIAD Ukraina Wybory na Ukrainie Wołodymyr Zełeński Petro Poroszenko

Dr Łukasz Jasina: Ukraińcy chcą normalnego państwa

- Musiałby zdarzyć się cud, by Wołodymyr Zełenski został wybrany na prezydenta Ukrainy. Cuda jednak się zdarzają. Taki wybór będzie oznaczał totalną zmianę ekipy rządzącej - ocenił dr Łukasz Jasina z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. W najbliższą niedzielę Ukraińcy zagłosują w drugiej turze wyborów prezydenckich.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ukraina wybory prezydenckie Petro Poroszenko Wołodymyr Zełeński Europa Europa Wschodnia

Ukraina: sąd uznał za bezprawną nacjonalizację Prywatbanku

Sąd w Kijowie uznał, że nacjonalizacja banku Prywatbank była bezprawna. Największy ukraiński bank został przejęty przez państwo w 2016 roku z powodu zagrożenia bankructwem. Zwrotu banku domaga się jego właściciel Ihor Kołomojski. Jest to oligarcha wspierający Wołodymyra Zełenskiego - komika i lidera wyścigu o fotel prezydenta
Zobacz więcej na temat:  Petro Poroszenko Wołodymyr Zełeński ŚWIAT Ukraina Wybory na Ukrainie

Ukraina: Petro Poroszenko na plakatach z Władimirem Putinem

Petro Poroszenko w swojej kampanii wyborczej wykorzystał wizerunek Władimira Putina. Zdjęcie prezydenta Rosji umieszczono na plakatach razem ze zdjęciem starającego się o reelekcję prezydenta Ukrainy i opatrzono podpisem, który może sugerować, że przeciwnikiem Petra Poroszenki w wyborach jest Władimir Putin.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ukraina Petro Poroszenko wybory prezydenckie Władimir Putin Wołodymyr Zełeński