Polskie Radio
Section05
Ryszard Szurkowski

47 400 zł na wsparcie Ryszarda Szurkowskiego

W czerwcu 2018 roku Ryszard Szurkowski bardzo poważnie ucierpiał w kraksie podczas wyścigu weteranów w Kolonii, po którym przeszedł kilka operacji kręgosłupa i rekonstrukcji twarzy. Aby ułatwić Mistrzowi powrót do zdrowia, w radiowej Jedynce we wtorek 18 grudnia na rzecz Ryszarda Szurkowskiego licytowaliśmy pamiątki, przekazane na ten cel przez wybitnych polskich sportowców.
Zobacz więcej na temat:  Ryszard Szurkowski akcja charytatywna W POLSKIM RADIU

Trwa licytacja na rzecz Ryszarda Szurkowskiego

W czerwcu 2018 roku Ryszard Szurkowski bardzo poważnie ucierpiał w kraksie podczas wyścigu weteranów w Kolonii, po którym przeszedł kilka operacji kręgosłupa i rekonstrukcji twarzy. Aby ułatwić Mistrzowi powrót do zdrowia, w radiowej Jedynce we wtorek 18 grudnia w godzinach 6.00-18.00, na rzecz Ryszarda Szurkowskiego zorganizowana została licytacja pamiątek, przekazanych na ten cel przez wybitnych polskich sportowców.
Zobacz więcej na temat:  Ryszard Szurkowski

TYLKO U NAS Ryszard Szurkowski dla PR: moje mięśnie zaczynają pracować

- Jeżeli widzi się poprawę, to można być dobrej myśli. Dziękuję bardzo wszystkim tym, którzy mnie wspierają w tej trudnej chwili. Bardzo to czuję - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Ryszard Szurkowski, który po dramatycznym wypadku walczy o zdrowie. Mistrza świata i medalistę olimpijskiego, który zapisał się w 100-letniej historii polskiego sportu, odwiedziliśmy w dniu szczególnym, 11 listopada.     
Zobacz więcej na temat:  Ryszard Szurkowski TYLKO U NAS Kolarstwo kolarstwo szosowe