Polskie Radio
Section05
Ula Kaczyńska

"Iluzja" od Rosalie. Oto zapowiedź nowej płyty artystki

- Złość, to jest to, co czułam, kiedy po przerwie wróciłam do studia nagraniowego. Moja producentka Chloe Martini też to miała, więc zaczęłyśmy wyrzucać z siebie tę agresję, wyżywać się w muzyce - opowiada Rosalie. - Obie miałyśmy poczucie, że nadchodzi coś nowego i że w tym "nowym" są siła, pewność, ale też znaki zapytania.  
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka elektroniczna Rosalie. MUZYKA Ula Kaczyńska

"Jest prawie gotowa, a wręcz czekająca". Asia Nawojska o debiutanckiej płycie

- Zawsze miałam wrażenie, że dobre rzeczy wysyłane w świat muszą wrócić do ciebie i te momenty coraz bardziej mi się pojawiają. To jest piękne - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Asia Nawojska. Artystka całkiem niedawno nagrała "singiel zimowy" z Jackiem Sienkiewiczem, a teraz przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Muzyczna Jedynka Ula Kaczyńska Jacek Sienkiewicz Asia Nawojska

"To duże wydarzenie w moim życiu". Tynsky zauważony przez "Rolling Stone"

Kiedy pojawił się po raz pierwszy w "Muzycznej Jedynce" mówił, że nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Od tego czasu minęło kilka miesięcy i wszystko wskazuje, że wybrał właściwą drogę. Niedawno wystąpił jako support Simply Red. - Super wrażenia i super wydarzenie w moim życiu, taka duża publika i zaangażowanie wszystkich ludzi dało mi dużo do myślenia i jestem pewny, że to jest to, co powinienem robić - mówi Tynsky.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Muzyczna Jedynka Ula Kaczyńska

Zobacz wyniki aktualnego notowania "Mojej listy przebojów"

"Moja lista przebojów", czyli 10 najlepszych piosenek mijającego tygodnia, zaprezentowanych przez dziennikarzy muzycznych Jedynki. Nowości i wielkie powroty, utwory z całego świata i przegląd najlepszych polskich piosenek. Każdego tygodnia inne notowanie, które specjalnie przygotują poszczególni redaktorzy. Najnowsze wydanie poprowadziła Ula Kaczyńska. Zobacz dziesiątkę i posłuchaj utworów z listy.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska

"Bilet wspomnień". Daria Kobierecka prezentuje nowy singiel

Pop, soul, jazz i lekkość balladowych brzmień - to wszystko znajduje się w muzyce Darii Kobiereckiej. Wokalistka, multiinstrumentalistka i kompozytorka wydała właśnie nowy singiel "Bilet wspomnień". - Pracę nad kompozycją zaczęłam kilka lat temu, więc ta piosenka trochę dojrzewała - mówi w "Muzycznej Jedynce" Daria Kobierecka. 
Zobacz więcej na temat:  Ula Kaczyńska muzyka rozrywkowa Jazz soul Pop Daria Kobierecka​