X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
czarny piątek

Prawo aborcyjne oczami przedstawicieli różnych religii

– Uważam się za człowieka wierzącego i osobiście jestem przeciwko dokonywaniu aborcji – powiedział ks. Karol Długosz, duchowny ewangelicko-augsburski. W audycji "Ideologika" rozmowa na temat prawa aborcyjnego. Gośćmi Adriana Klarenbacha byli również również Adam Abd El Al z Muzułmańskiego Związku Religijnego w Warszawie oraz jezuita ks. Mariusz Bigiel.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 aborcja religia czarny piątek

"Czarny Piątek". Protest kobiet ws. aborcji - komentarz

W piątek (23 marca) w Warszawie odbędzie się manifestacja "Czarny Piątek". Jej uczestnicy będą demonstrować przeciwko projektowi zaostrzającemu prawo aborcyjne "Zatrzymaj Aborcję". – Aborcja to po prostu zabijanie ludzi – komentował w Polskim Radiu 24 Michał Rachoń z Telewizji Polskiej. Gościem Debaty Poranka był również Sebastian Gajewski z Centrum im. I. Daszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  aborcja ciąża czarny piątek manifestacje