Polskie Radio
Section05
księgowość

SMARTO: nowa oferta dla MSP

Oferta, na którą składają się cztery rozwiązania: telefonia internetowa, profesjonalny hosting, bezpieczeństwo danych oraz CRM online, od teraz dostępna jest zarówno w opcji płatności prepaid, jak i planie abonamentowym. Dodatkowo każdy przedsiębiorca może wybrać jedno interesujące go rozwiązanie albo pakiet 2w1, 3w1 lub 4w1 w promocyjnej cenie. A zanim podejmie decyzję, ma możliwość skorzystania z 6-miesięcznego bezpłatnego pakietu STARTER.
Zobacz więcej na temat:  firma internet księgowość

A B C D e-sklepów

Właściciele tradycyjnych sklepów coraz częściej przenoszą swoją działalność z ulicy do Internetu. Decyzja o otwarciu e-biznesu lub o dostosowaniu swojej firmy do rzeczywistości wirtualnej nie jest łatwa, jednak wydaje się być naturalnym krokiem na drodze do rozwoju przedsiębiorstwa. Zanim rozpoczniemy sprzedaż w Internecie warto zastanowić się, który kanał dystrybucji jest najbardziej dopasowany do profilu naszej działalności.
Zobacz więcej na temat:  android firma handel kindle księgowość

Fakty i mity dotyczące podpisu elektronicznego

Przypatrując się toczącym się dyskusjom, czytając artykuły i porady krążące w Sieci, odnieść można wrażenie, że wokół żadnego produktu nie narosło tyle krzywdzących i niesprawdzonych opinii, co wokół podpisu elektronicznego. Rodzimy sceptycyzm napędza brak zaufania, odcinając przedsiębiorców od opłacalnego narzędzia, zwiększającego konkurencyjność i innowacyjność biznesu.
Zobacz więcej na temat:  ZUS firma POLSKA księgowość GIODO

Nowoczesny właściciel małej firmy

Nastroje wśród przedsiębiorców wciąż się pogarszają i już ponad 30% właścicieli małych firm ocenia negatywnie polską gospodarkę. Jednak przedsiębiorcy z sektora MSP mają świadomość, że bezczynne czekanie na zmianę tej sytuacji nie uchroni ich od strat finansowych. Dlatego warto poszukać szybkich oszczędności wewnątrz firmy oraz mądrze zainwestować, aby trwale zredukować koszty.
Zobacz więcej na temat:  firma GOSPODARKA księgowość oszczędności pieniądze

Fakty i mity o chmurze

Wokół cloud computingu narosło wiele mitów. Jedną z przyczyn stosunkowo wciąż małej popularności rozwiązania chmurowego wśród polskich przedsiębiorców jest nieświadomość istnienia tego narzędzia, bądź niewłaściwe jego rozumienie. Razem z Jakubem Wietrzykiem, specjalistą od nowych technologii wfirma.pl, lidera wśród platform księgowości internetowej systematyzujemy wiedzę na ten temat.
Zobacz więcej na temat:  firma księgowość oszczędności