X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Anna Grodzka

Koniec rejestracji kandydatów na prezydenta

Wystarczyło zebrać 100 tysięcy podpisów, by pokonać pierwszą przeszkodę w wyścigu do Pałacu Prezydenckiego. Wiadomo już, że nie udało się tego zrobić Annie Grodzkiej, popieranej przez Partię Zielonych. Do wieczora nie było informacji, czy z wyścigu wypadnie również inna kandydatka lewicy - Wanda Nowicka.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Anna Grodzka Bronisław Komorowski Janusz Korwin-Mikke Janusz Palikot Magdalena Ogórek Paweł Kukiz wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2015

Weekend pod hasłem kampanii wyborczej

W Polskę ruszył "Bronkobusem" ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski. W Londynie do swoich racji przekonywał Andrzej Duda z PiS. Kolejna niedziela prezydenckiej kampanii wypadła w Dniu Kobiet. Kandydaci składali paniom życzenia, w swoich wypowiedziach poruszyli też tematy mniej lub bardziej dotyczące sytuacji kobiet.
Zobacz więcej na temat:  Adam Jarubas Andrzej Duda Anna Grodzka Bronisław Komorowski Janusz Palikot Magdalena Ogórek wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2015